آزادسازی خرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است
آزادسازی خرمشهر و مقاومت مردم دزفول برگ زرینی در دفتر دفاع مقدس است

معاون اول رئیس جمهور در پیامی برای روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول پایمردی و پایداری یادگاران دفاع مقدس را ستود. به گزارش ایسنا، در پیام محمد مخبر آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم در برگ های بهاری تقویم، سوم و چهارم خرداد ماه با نام دو […]معاون اول رئیس جمهور در پیامی برای روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول پایمردی و پایداری یادگاران دفاع مقدس را ستود.

به گزارش ایسنا، در پیام محمد مخبر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در برگ های بهاری تقویم، سوم و چهارم خرداد ماه با نام دو شهر ایران اسلامی و خوزستان عزیز گره خورده است که برای همه هموطنان یادآور پایداری، مقاومت و نماد ایثار و دلاوری است. خرمشهر و دزفول در جغرافیای ایران زمین، تاریخی را رقم زده اند که الگویی جاودانه برای همه نسل ها می تواند قرار بگیرد.

آزادسازی خرمشهر پس از ماه ها مقاومت و نیز پایمردی و پایداری دزفول در هجوم همه جانبه دشمن بعثی، اوراق زرینی از دفتر دفاع مقدس است که هیچ گاه کهنه نمی شود.

یاد و نام دلاورمردان آن دوران شورانگیز را پاس می دارم و بر همه شهیدان، جانبازان و ایثارگران میهن و همچنین یادگاران و خانواده های معظم ایشان درود می فرستم. امید که از رهروان راه شان باشیم.

محمد مخبر
معاون اول رئیس جمهور

انتهای پیاممنبع