آزمایش نظامی مشترک آمریکا و متحدانش با کمک هوش مصنوعی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
آزمایش نظامی مشترک آمریکا و متحدانش با کمک هوش مصنوعی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، آمریکا، انگلیس و استرالیا آزمایش‌های نظامی با کمک فناوری هوش مصنوعی را برگزار کردند. وزارت دفاع انگلیس روز جمعه اعلام کرد که انگلیس، استرالیا و آمریکا برای اولین بار آزمایش‌های نظامی ویژه با کمک فناوری هوش مصنوعی را انجام دادند. این آزمایش‌ها در چارچوب پیمان همکاری آکوس […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، آمریکا، انگلیس و استرالیا آزمایش‌های نظامی با کمک فناوری هوش مصنوعی را برگزار کردند.

وزارت دفاع انگلیس روز جمعه اعلام کرد که انگلیس، استرالیا و آمریکا برای اولین بار آزمایش‌های نظامی ویژه با کمک فناوری هوش مصنوعی را انجام دادند. این آزمایش‌ها در چارچوب پیمان همکاری آکوس و به منظور ردیابی و شناسایی اهداف نظامی صورت گرفت.

وزارت دفاع انگلیس تاکید کرد که در این برنامه دارایی های مجهز به هوش مصنوعی سه کشور در یک گروه مشترک برای شناسایی و ردیابی اهداف نظامی مستقر شد. تسریع در توسعه این فناوری‌ها تأثیر زیادی بر ارتش مشترک سه کشور خواهد داشت.

بنا به این بیانیه، آزمایش‌های نظامی در آزمایشگاه علوم و فناوری دفاعی انگلیس سازمان‌دهی شده‌اند.

در بیانیه وزارت دفاع انگلیس تاکید شد که ارتش استرالیا، انگلیس و آمریکا می توانند به بهترین هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند، اقدامات تکراری را کاهش دهند و از قابلیت همکاری مشترک اطمینان حاصل کنند.منبع