آسمان خراش والیبال نشسته ایران به قهرمانی آسیا اعزام می‌شود؟
آسمان خراش والیبال نشسته ایران به قهرمانی آسیا اعزام می‌شود؟

بلند قامت ترین مرد والیبال نشسته ایران درباره حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان بعد از عمل جراحی گفت: هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر کادر فنی دارد. مرتضی مهرزاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیتش بعد از عمل جراحی گفت: در حال حاضر در استراحت بسر می‌برم و مشکل خاصی وجود ندارد، البته […]بلند قامت ترین مرد والیبال نشسته ایران درباره حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان بعد از عمل جراحی گفت: هنوز مشخص نیست و بستگی به نظر کادر فنی دارد.

مرتضی مهرزاد در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیتش بعد از عمل جراحی گفت: در حال حاضر در استراحت بسر می‌برم و مشکل خاصی وجود ندارد، البته عمل سختی نبود و با نظر پزشک فکر می‌کنم از اردوی بعدی به جمع ملی پوشان والیبال نشسته اضافه شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می‌کنید به مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان اعزام شوید یا خیر؟ گفت: هنوز مشخص نیست و بعد از بازگشت به تیم ملی بستگی به نظر کادر فنی دارد که به قهرمانی آسیا اعزام شوم یا خیر؟

بلند قامت‌ترین مرد والیبال نشسته ایران در پایان مهم ترین برنامه خود را شرکت در بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین عنوان کرد و افزود: با توجه به این که بعد از قهرمانی آسیا قزاقستان بازیهای پاراآسیایی هانگژو چین و باشگاه‌های جهان را پیش رو داریم تلاشم بر این است که در صورت اعزام بهترین عملکرد را در این دو تورنمنت داشته باشم و موثر واقع شوم.

انتهای پیاممنبع