آمریکا به زودی شرایط اضطراری کووید را پایان می‌دهد
آمریکا به زودی شرایط اضطراری کووید را پایان می‌دهد

مقامات بهداشتی آمریکا اعلام کردند که در تاریخ ۱۱ مه سال جاری میلادی به شرایط اضطراری همه‌گیری کووید۱۹ در این کشور پایان می‌دهند. به گزارش ایسنا، اورژانس ملی کووید۱۹ و اورژانس بهداشت عمومی آمریکا (PHE) در سال ۲۰۲۰ میلادی توسط رئیس جمهوری وقت این کشور تشکیل شدند. بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز بارها اقدامات و […]مقامات بهداشتی آمریکا اعلام کردند که در تاریخ ۱۱ مه سال جاری میلادی به شرایط اضطراری همه‌گیری کووید۱۹ در این کشور پایان می‌دهند.

به گزارش ایسنا، اورژانس ملی کووید۱۹ و اورژانس بهداشت عمومی آمریکا (PHE) در سال ۲۰۲۰ میلادی توسط رئیس جمهوری وقت این کشور تشکیل شدند.

بایدن، رئیس جمهوری آمریکا نیز بارها اقدامات و قوانین مقابله ای در برابر کووید۱۹ را تمدید کرده است که به میلیون‌ها آمریکایی اجازه می‌دهد تست ها، واکسن‌ها و درمان‌های رایگان دریافت کنند.

در همین حال مقامات آمریکا اعلام کرده اند که شرایط اضطراری کووید۱۹ در این کشور تا ۱۱ مه سال جاری میلادی تمدید خواهد شد و بعد از آن نیز پایان خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری رویترز، در حالی که داده‌های دولتی نشان می‌دهد موارد ابتلا به کووید۱۹ در ایالات متحده رو به کاهش است اما در واقعیت، روزانه بیش از ۵۰۰ نفر بر اثر عوارض این بیماری جان خود را در این کشور از دست می‌دهند.

انتهای پیاممنبع