اتمام پروژه چهارخطه ازنا- شازند تا تیرماه ۱۴۰۲
اتمام پروژه چهارخطه ازنا- شازند تا تیرماه ۱۴۰۲

ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اتمام پروژه چهارخطه ازنا- شازند تا تیرماه ۱۴۰۲ خبر داد. حسین گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهم شهرستان دورود جاده ازنا -شازند است که در هفته‌های اخیر ۷ کیلومتر آن افتتاح و به بهره‌برداری رسید و هم‌اکنون زیربار ترافیک […]ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اتمام پروژه چهارخطه ازنا- شازند تا تیرماه ۱۴۰۲ خبر داد.

حسین گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از پروژه‌های مهم شهرستان دورود جاده ازنا -شازند است که در هفته‌های اخیر ۷ کیلومتر آن افتتاح و به بهره‌برداری رسید و هم‌اکنون زیربار ترافیک رفته است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۹ کیلومتر انتهایی جاده ازنا -شازند در حوزه استحفاظی لرستان باقی مانده است که ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل طولانی شدن اتمام این ۹ کیلومتر کوتاهی پیمانکار سابق بوده که خلع ید شده است و در روزهای آینده با پیمانکار جدید روند ادامه کار را شاهد خواهیم بود.

گودرزی بیان کرد: در مرحله تایید پیمانکار برای تکمیل محور ازنا-شازند هستیم و انتظار می‌رود تا پایان سال مالی امسال یعنی تیرماه ۱۴۰۲ این پروژه به اتمام برسد.

وی ادامه داد: در مجموع مسیر ازنا – شازند، ۳۶ کیلومتر است که از این مسیر ۹ کیلومتر مانده تا تکمیل شود.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چهارخطه ازنا -شازند جزو پروژه‌های نیمه‌تمام محسوب می‌شود.

انتهای پیاممنبع