اجرایی به یاد حسین محب‌اهری و دعوت از کودکان علاقه‌مند به بازیگری
اجرایی به یاد حسین محب‌اهری و دعوت از کودکان علاقه‌مند به بازیگری

مریم کاظمی که سال‌ها با زنده‌یاد حسین محب اهری همکاری داشته است، به یاد این هنرمند دو نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» «غول بزرگ مهربان» را روی صحنه می‌برد و کودکان علاقه‌مند به بازیگری را به همکاری دعوت می‌کند. به گزارش ایسنا، دو نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» و «غول بزرگ مهربان» به کارگردانی مریم کاظمی از […]مریم کاظمی که سال‌ها با زنده‌یاد حسین محب اهری همکاری داشته است، به یاد این هنرمند دو نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» «غول بزرگ مهربان» را روی صحنه می‌برد و کودکان علاقه‌مند به بازیگری را به همکاری دعوت می‌کند.

به گزارش ایسنا، دو نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» و «غول بزرگ مهربان» به کارگردانی مریم کاظمی از ۶ بهمن ماه اجرای خود را در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز می‌کنند.

رپرتوار نمایش‌های گذشته گروه تئاتر مستقل که در برنامه سال ۱۴۰۱ این گروه قرار داشت، با اجرای دو نمایش ویژه مخاطبان کودک و نوجوان و با یاد و خاطره حسین محب اهری که بازیگر نقش‌های شاه و غول بزرگ بود در پردیس تئاتر تهران کلید می‌خورد.

اجرای «شاهزاده خانم بدترکیب» از ۶ بهمن ماه آغاز می‌شود و از هم اکنون پیش فروش بلیت‌های این نمایش در سایت تیوال آغاز شده است.

کاظمی که پیش از این هم برای اجرای نمایش‌های دیگرش، کودکان علاقه‌مند به بازیگری را  آموزش داده و با آنان همکاری کرده بود، از خانواده‌ها دعوت کرده که اگر تمایل دارند فرزند کودک‌ یا نوجوان‌شان در نمایش «شاهزاده خانم بدترکیب» حضور داشته باشند،  از طریق شماره تلفن ۰۹۰۵۱۱۱۶۶۹۲ برای هماهنگی اقدام کنند.

نمایش «شاهزاده خانم بد ترکیب» نوشته اوراند هریس با ترجمه حسین فدایی حسین و طراحی و کارگردانی مریم کاظمی، داستان شاهزاده خانمی اخمو و بداخلاق به نام اسمرالدا و ماجراهای او را به نمایش در آورده است.

بازیگران این نمایش( به ترتیب حروف الفبا) نسیم امیرخسرو، فربد تجویدی، فاطمه خدابنده لو، مهدی رمضان‌زاده، مهراد زمانی، نازنین صفا، نرگس صفامنش، پریسا فلاح زاده، مریم کاظمی، میترا کریم خانی، عرفان میدانلو،  شیما میرمهدی هستند.

طراح صحنه این نمایش سینا ییلاق بیگی، موسیقی فرید نوایی، طراح لباس مژگان عیوضی، طراح عروسکها سهیلا باجلان، طراح گریم، ماسک و کلاه گیس افسانه قلی‌زاده ، طراح پوستر و بروشور: پریسا فلاح‌زاده هستند.

اشعار این نمایش سروده مریم کاظمی است و در گروه کارگردانی این نمایش مهراد زمانی به عنوان دستیار کارگردان و مدیران صحنه نیز ساغر احمدی، مریم مدیری، نرگس صفامنش و علیرضا عموزاد همکاری می‌کنند.

تیزر بهرام شادان فر و حسام کلانتری، روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای  زهرا شایان فر، عکاس امیر عابدی، دستیار طراح صحنه نیما مطلق، محمدحسین درباغی فرد، گروه ساخت دکور امیرحسین بابائیان، احمد بابائیان، محمد طاهر بخش، ساخت عروسک‌های شاه،-ملکه-اسمرالدا و شاهزاده مایکل سهیلا باجلان، ساخت عروسک های آنابل، دولسیبل،  فلوریبل و اکو فاطمه عباسی، ساخت ماسک و کلاه گیس الهام جولائی، زهرا حمیدی، دستیار طراح لباس فاطمه شهبازی، دوخت لباس و اکسسوار  کارگاه مانک، دوخت فراگ ها زهرا بداغ آبادی و نورپرداز و صدابردار ابراهیم علیزاده دیگر اعضای گروه اجرایی این نمایش هستند.

پاسخگوی رزرو فاطمه عابدینی و رزرو عمومی معصومه آقایاری با گروه همکاری می کنند.

این نمایش صبح‌ها ویژه مدارس و مهد کودک‌ها روی صحنه می‌رود و شماره تلفن ۰۹۱۹۴۳۴۶۳۵۶ برای هماهنگی اعلام شده است.

نمایش «غول بزرگ مهربان» نیز به زودی در همین سالن روی صحنه می‌رود که جزئیات این نمایش به‌زودی اعلام می‌شود.

انتهای پیاممنبع