کد خبر : 46201
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲

اجرای زنده نقاشی بزرگمهر حسین‌پور برای عباس کیارستمی

اجرای زنده نقاشی بزرگمهر حسین‌پور برای عباس کیارستمی

بزرگمهر حسین‌پور _ کاریکاتوریست _ در بزرگداشت عباس کیارستمی اجرایی را در موزه سینما خواهد داشت. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» گفت: یکم تیر ماه سال جاری در بالکن شمالی موزه سینما ساعت ۱۷:۳۰ که بزرگداشت عباس کیارستمی و افتتاحیه جشنواره

بزرگمهر حسین‌پور _ کاریکاتوریست _ در بزرگداشت عباس کیارستمی اجرایی را در موزه سینما خواهد داشت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» گفت: یکم تیر ماه سال جاری در بالکن شمالی موزه سینما ساعت ۱۷:۳۰ که بزرگداشت عباس کیارستمی و افتتاحیه جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» است برای اولین بار بزرگمهر حسین پور قرار است بر روی یک بوم خیلی بزرگ المان‌هایی از عباس کیارستمی را به تصویر بکشد.

این مستندساز در ادامه بیان کرد: دیدن این بخش از مراسم که ۲۰ دقیقه است برای همه عموم آزاد است. بعد از آن مراسم افتتاحیه آغاز می شود که تعدادی از هنرمندان درباره این جشنواره و عباس کیارستمی صحبت می‌کنند. سپس مستند کوتاهی از عباس کیارستمی فقید پخش می‌شود.

دبیر جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» گفت: بخش بعدی به اهدای جوایز اختصاص دارد که شامل سه بخش جایزه ویژه لیلی گلستان، جایزه فوجی فیلم به عکس برتر و جایزه فوجی فیلم به ویدئو آرت برتر است. بخش پایانی این مراسم به نمایش آثار ویژه و منتخب سومین دوره جشنواره جایزه بین المللی «عکس ۵» اختصاص دارد.

عوامل این جشنواره عبارتند از: مهدی شادی زاده و علیرضا شادی زاده موسس و دبیر جشنواره، سیمین بایرامی مدیر هنری، حسن سیدی مدیریت اجرا، موسسه فرهنگی هنری پیشرو پارسیان امرداد مجری طرح، بزرگمهر حسین پور طراح پوستر، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی.

اجرای زنده نقاشی بزرگمهر حسین‌پور برای عباس کیارستمی

انتهای پیام 

برچسب ها :

ناموجود