اجرای طرح بورسیه صنعتی سبب ارتقای مهارت‌های عملی دانشجویان می‌شود
اجرای طرح بورسیه صنعتی سبب ارتقای مهارت‌های عملی دانشجویان می‌شود

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح بورسیه صنعتی، طرحی بسیار ارزشمند و راه گشاست؛ چراکه سبب مهارت‌آموزی عملی دانشجویان مستعدبرتر در واحدهای اقتصادی می‌شود. به گزارش ایسنا، میثم شهبازی ضمن تشریح سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان در سال جاری اظهار کرد: مهمترین محورها در بنیاد، موضوع معیشت، اثرگذاری و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان […]معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح بورسیه صنعتی، طرحی بسیار ارزشمند و راه گشاست؛ چراکه سبب مهارت‌آموزی عملی دانشجویان مستعدبرتر در واحدهای اقتصادی می‌شود.

به گزارش ایسنا، میثم شهبازی ضمن تشریح سیاست‌های بنیاد ملی نخبگان در سال جاری اظهار کرد: مهمترین محورها در بنیاد، موضوع معیشت، اثرگذاری و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان برای حل مسائل کشور است.

وی درباره طرح بورسیه صنعتی دانشجویان گفت: این طرح بسیار ارزشمند و راهگشاست و سبب می‌شود دانشجویان مستعدبرتر مقارن با تحصیل، در واحد اقتصادی نیز مهارت‌های عملی را فرا گیرند.

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان افزود: در ابتدای راه اجرای این طرح هستیم و به مرور ایرادات آن نیز مرتفع خواهد شد و معاونت توسعه و مدیریت منابع بنیاد نیز در این راه همراه و همگام است و امیدواریم نتایج آن به ثمر بنشیند و برای جامعه مفید باشد.

وی اشتغال نخبگان را یکی از سیاست‌ها و اهداف مهم بنیاد دانست و افزود: اشتغال نخبگان در چند محور مختلف پیگیری می‌شود که یکی از آنها جذب در دستگاه‌های اجرایی است.

معاون توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اینکه برای جذب نخبگان در دستگاه‌های اجرایی مصوبه هیئت دولت صادر شده است، گفت: در تعامل با سازمان امور اداری و استخدامی، عملیات استخدام نخبگان در دستگاه‌های اجرایی آغاز شده و فرایند جذب در حال اجرا است.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، وی اضافه کرد: تشکیل هسته‌های حل مسئله استاد محور و دانشجو محور برای حل مسائل استانی و ملی و تشکیل هسته‌های اندیشه‌ورز در دستگاه اجرایی از دیگر برنامه‌های بنیاد ملی نخبگان است.

انتهای پیاممنبع