اجرای طرح سراسری برخورد با شرکت‌های هرمی و بازاریابی غیرمجاز/ دستگیری ۱۲۶ تن و پلمب ۱۱ محل
اجرای طرح سراسری برخورد با شرکت‌های هرمی و بازاریابی غیرمجاز/ دستگیری ۱۲۶ تن و پلمب ۱۱ محل

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فراجا از اجرای طرح سراسری مبارزه با شرکت‌های بازاریابی غیرمجاز و دسیسه‌های هرمی خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ عبداله چولکی در تشریح جزئیات این خبر طرح گفت: در راستای اجرای طرح شناسایی و پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و دسیسه‌های هرمی مرحله هفتم این طرح با […]معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فراجا از اجرای طرح سراسری مبارزه با شرکت‌های بازاریابی غیرمجاز و دسیسه‌های هرمی خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ عبداله چولکی در تشریح جزئیات این خبر طرح گفت: در راستای اجرای طرح شناسایی و پلمب شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز و دسیسه‌های هرمی مرحله هفتم این طرح با استفاده از امکانات و حداکثر توان پرسنلی و ظرفیت رده‌های متناظر در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه این طرح به مدت شش روز در اواخر دی ماه سال جاری اجرا شد، افزود: در این خصوص تعداد ۱۲۶ نفر دستگیر، یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز منهدم و ۱۱ مکان دسیسه‌های هرمی نیز با حکم قضایی پلمب شد.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فراجا گفت: آمار دستگیری و کشفیات به ترتیب مربوط به استان‌های تهران بزرگ، گیلان، خراسان رضوی، مازندران، همدان، اصفهان و کردستان است.

بیشتر بخوانید:‌

مراقب «هرمی»‌های جدید باشید/ هشدار پلیس درباره کلاهبرداری‌های هرمی

چولکی با بیان اینکه برای افراد دستگیر شده در این طرح پرونده قضایی تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند، گفت:‌ شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای دارای مجوز فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند و هیچ‌گونه وابستگی و ارتباط دیگر اداری، مالی و تشکیلاتی با مراکز دولتی، قضائی و امنیتی برای شرکت های دارای مجوز و بازاریابان شاغل در شرکت ها وجود ندارد و هرگونه ادعا در این زمینه پیگرد قانونی خواهد داشت.

انتهای پیاکمنبع