ادامه لغو و تاخیر پروازهای فرودگاه اهواز در پی وقوع مه
ادامه لغو و تاخیر پروازهای فرودگاه اهواز در پی وقوع مه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ایسنا: برای چهارمین روز متوالی وقوع مه سنگین و کاهش شعاع دید در اهواز منجر به لغو و به تاخیر افتادن ۸ پرواز فرودگاه بین المللی این شهر شد. از ساعات ابتدایی صبح امروز، ۴ بهمن ماه وقوع مه سنگین در شهر اهواز پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه بین […]


پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: برای چهارمین روز متوالی وقوع مه سنگین و کاهش شعاع دید در اهواز منجر به لغو و به تاخیر افتادن ۸ پرواز فرودگاه بین المللی این شهر شد.

از ساعات ابتدایی صبح امروز، ۴ بهمن ماه وقوع مه سنگین در شهر اهواز پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی این شهر را تحت شعاع قرار داده و منجر به لغو و به تاخیر افتادن پروازها شده است.

بنا بر اعلام تابلو پرواز فرودگاه اهواز تاکنون ۳ پرواز ورودی و خروجی این فرودگاه باطل شده است و ۵ پرواز نیز با تاخیر انجام خواهد شد.

تاکنون پرواز ورودی شماره ۲۶۵۰ هواپیمایی کارون از مبدا عسلویه لغو شده است. همچنین برای پروازهای ورودی شماره ۲۶۴۲ هواپیمایی کارون از مبدا تهران، پرواز شماره ۲۶۴۴ هواپیمایی کارون از مبدا تهران و پرواز شماره ۲۶۳۲ هواپیمایی کارون از مبدا رشت تاخیر اعلام شده است.

پروازهای خروجی شماره ۲۶۴۳ هواپیمایی کارون به مقصد تهران و شماره ۲۶۵۱ هواپیمایی کارون به مقصد عسلویه باطل شده‌اند. همچنین دو پرواز هواپیمایی کارن به مقاصد تهران و رشت تاخیر خواهند داشت.

به گزارش ایسنا، شعاع دید در فرودگاه بین المللی اهواز با توجه به وقوع مه سنگین به ۵۰ متر رسیده است.منبع