ارتش‌های لبنان ورژیم صهیونیستی در مرزها به‌حالت آماده‌باش درآمدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
ارتش‌های لبنان ورژیم صهیونیستی در مرزها به‌حالت آماده‌باش درآمدند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ارتش لبنان عملیات ایجاد یک جاده نظامی در مزرعه مرزی بسطره واقع در اراضی شبعا را ادامه می‌دهد. ارتش لبنان این جاده را در مقابل جاده‌ای که ارتش رژیم صهیونیستی چند روز پیش در همین منطقه ایجاد کرده بود می‌سازد. منابع لبنانی اعلام کردند که ارتش این […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ارتش لبنان عملیات ایجاد یک جاده نظامی در مزرعه مرزی بسطره واقع در اراضی شبعا را ادامه می‌دهد. ارتش لبنان این جاده را در مقابل جاده‌ای که ارتش رژیم صهیونیستی چند روز پیش در همین منطقه ایجاد کرده بود می‌سازد.

منابع لبنانی اعلام کردند که ارتش این کشور و ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل تعرض‌هایی که بولدوزرهای متعلق به اشغالگران قدس در مزرعه بسطره انجام داده‌اند به حالت آماده‌باش درآمده اند.

بر اساس گزارش منابع لبنانی نیروهای ارتش لبنان با حضور نیروهای یونیفل در حال ازبین‌بردن موانع و اقدامات صورت‌گرفته از سوی ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه هستند.

گفتنی است روز شنبه نیز خبرنگار شبکه المنار گزارش داد که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی چند بمب دودزا و صوتی به سمت نیروهای ارتش لبنان پرتاب کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش لبنان در حال عملیات پاکسازی نخاله‌هایی بودند که بولدوزرهای ارتش رژیم صهیونیستی ۲ روز قبل در مناطق آزاد شده در زمین‌های کشاورزی بسطره واقع در مزارع شبعا ریخته بودند.

در گزارش خبرنگار شبکه المنار آمده است که ارتش لبنان در واکنش به پرتاب بمب‌های دودزا و صوتی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مقابله به مثل کرده و بمب‌های دودزا به سمت عناصر دشمن پرتاب کرد. نظامیان رژیم صهیونیستی نیز با دیدن این حرکت ارتش لبنان پا به فرار گذاشتند.

مناطق جنوبی لبنان در پی این تجاوزات ارتش رژیم صهیونیستی شاهد تنش بود به طوری که نظامیان صهیونیست قبل از ترک منطقه یک تانک مرکاوا به این سمت آورده بودند.