از وظایف خود برای دفاع از قدس و مسجدالاقصی شانه خالی نخواهیم کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
از وظایف خود برای دفاع از قدس و مسجدالاقصی شانه خالی نخواهیم کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین تعرض به مسجدالاقصی را تجاوز آشکار به ملت فلسطین و تمام اعراب و مسلمانان برشمرد و افزود که مسجدالاقصی متعلق به تمام امت اسلام در هر جایی است. بر اساس این گزارش، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: یورش به […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین تعرض به مسجدالاقصی را تجاوز آشکار به ملت فلسطین و تمام اعراب و مسلمانان برشمرد و افزود که مسجدالاقصی متعلق به تمام امت اسلام در هر جایی است.

بر اساس این گزارش، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد: یورش به مسجدالاقصی و انجام آیین های یهودی باطل در صحن های آن نشانگر مقاصد کابینه فاشیستی اشغالگران برای اجرای طرح های خود و به منزله اعلام جنگ علیه قدس و تمام ملت فلسطین است.

وی افزود: در صورتی که تمام طرف ها به مسئولیت های خود جهت توقف جنایات کابینه و ارتش اشغالگران عمل نکنند در آستانه رویارویی گسترده قرار داریم و در این صورت از وظایف مقدس خود برای دفاع از قدس و مسجدالاقصی شانه خالی نخواهیم کرد.

سلمی تاکید کرد: ملت فلسطین از دفاع از سرزمین و مقدسات خود ناتوان نیست و این را در نبرد شمشیر قدس و وحدت میادین، فریاد فجر و دیگر نبردها ثابت کرده است.جنین، نابلس، شیخ جراح و اهالی خان الاحمر که به دفاع از سرزمین و خانه های خود می پردازند و تحت تهدیدات و تروریسم بن گویر و باندهای جنایتکارش آنها را ترک نخواهند کرد، این امر را ثابت کرده اند.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در عین حال فلسطینی ها را به دفاع از سرزمین، مزارع و خانه های خود دعوت کرد و افزود که پایداری آنها برای برهم زدن طرح های رژیم صهیونیستی کافی است.منبع