استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی در جام‌حذفی


پیشکسوت تیم استقلال گفت: استقلال از نظر مهره و شرایط روحی خیلی بهتر از پرسپولیس است. در بازی آخر دو تیم که چند هفته پیش در لیگ برتر انجام شد اگر داور اشتباه نمی‌کرد و در همان اوایل بازی پنالتی را می‌گرفت استقلال برنده داربی ۱۰۰ می‌شد.

رضا عادلخانی، پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره برتری پرگل آبی‌ها مقابل نساجی مازندران و صعود به فینال جام حذفی اظهار کرد: استقلال نتوانست در لیگ برتر قهرمان شود، در حالی که اگر دقت می‌کرد و در بازی‌های مهم امتیاز از دست نمی‌داد بدون شک به قهرمانی می‌رسید. استقلال مقابل نساجی عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست یک برد پرگل را کسب کند تا با روحیه خوبی به مصاف بازی پایانی جام‌حذفی برسد.

فوتبال زیبای تیم ساپینتو

وی ادامه داد: قهرمانی در جام حذفی باید به استقلال برسد تا به نوعی ناراحتی هواداران از قهرمان نشدن در لیگ برتر جبران شود. هماهنگی بسیار خوبی بین بازیکنان شکل گرفته و با تمرکز بالا می‌توان به قهرمانی در جام حذفی امید داشت. به نظرم استقلال شایسته‌ترین تیم برای قهرمانی جام حذفی است زیرا فوتبالی که این تیم ارائه می‌دهد زیباتر از بازی‌هایی بوده که سال‌های اخیر انجام داده است.

بیشتر بخوانید

برتری روحی استقلال بر پرسپولیس!

پیشکسوت استقلال درباره برگزاری فینال جام حذفی میان استقلال و پرسپولیس که داربی ۱۰۱ تهران خواهد بود؟ تصریح کرد: استقلال از نظر مهره و شرایط روحی خیلی بهتر از پرسپولیس است. استقلال می‌خواهد شکست دور برگشت لیگ برتر را جبران کند زیرا آن شکست باعث شد تیمی که صدر جدول بود از کورس قهرمانی جا بماند. در بازی آخر دو تیم که چند هفته پیش در لیگ برتر انجام شد اگر داور اشتباه نمی‌کرد و در همان اوایل بازی پنالتی را می‌گرفت استقلال برنده داربی ۱۰۰ می‌شد اما آن بازی به پایان رسیده و بازیکنان و کادرفنی باید فراموش کنند و با تمرکز بالا خودشان را برای فینال حذفی آماده کنند.

چرا باید ساپینتو بماند؟

عادلخانی درباره اینکه هواداران استقلال نگران تمدید قرارداد ساپینتو هستند؟ بیان کرد: بازی‌هایی که استقلال انجام می‌دهد موردپسند هواداران است.فوتبال زیبایی که استقلال انجام می‌دهد مدیون زحمات و تلاش‌های ساپینتو است و این مربی باید فصل آینده هم در استقلال بماند و یقین دارم استقلال با ساپینتو فصل آینده مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود. چرا باید سراغ یک مربی جدید برویم و دوباره همه‌چیز از اول شروع شود؟ فکر می‌کنم ساپینتو وضعیت فوتبال ایران را خوب شناخته و از همه مهمتر بازیکنانش را می‌شناسد و می‌داند برای فصل آینده از هر کدام از آن‌ها چه می‌خواهد.

قایدی باید بماند!

مهاجم اسبق استقلال درباره عملکرد خط حمله آبی‌پوشان ادامه داد: استقلال این روزها بسیار خوب کار می‌کند و خط حمله زهرداری دارد. استقلال در دو بازی اخیرش ۱۱ گل زده و به تیم‌های قدرتمندی مثل تراکتور و نساجی گل‌های زیادی زده که نشان می‌دهد خط حمله این تیم چقدر زهردار است و فکر می کنم عملکرد بازیکنان در این پست در این فصل بسیار خوب بوده است. قایدی موثرترین بازیکن استقلال و لیگ برتر بوده و این بازیکن باید هرطور شده برای استقلال حفظ شود. این بازیکن حیف است که از ایران برود و اگر در ایران باشد به همین منوال به پیراهن تیم ملی هم خواهد رسید.

انتهای پیام


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا