اشکش از آبروریزی جلوگیری کرد/ عنایتی با نقشه به مسجدسلیمان آمده بود


ایسنا/خوزستان پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان معتقد است، مسئولان باشگاه نفت با حفظ اشکش باید از اکنون به فکر بستن تیم و بازگشت مجدد آن به لیگ برتر باشند.

مسلم سلیمانی مهاجم و اسطوره سالهای نه چندان دور فوتبال مسجدسلیمان و تیم دارایی مسجد سلیمان و منتخب خوزستان که در زمان خود از مهاجم های گلزن استان بود در گفت و گو با ایسنا درخصوص سقوط نفت مسجدسلیمان، اظهارکرد: سال ها است که ما فوتبالی ها نظاره گر هستیم و خود را وارد این فوتبال نمی کنیم تا جایی که اکنون کار به این جا رسید که نفت سقوط کرد. به شدت بابت سقوط نفت تنها دلخوشی مردم بختیاری و مسجدسلیمان ناراحت هستم. اما سوال من این است چرا باید مربیانی که هیچگونه تعصب و عرقی به این شهر ندارند در راس کارقرار گرفتند و با تعطیل کردن تمرینات فقط دنبال پول باشند و چهره هواداران و مردم مسجدسلیمان را در کشور بد نشان دهند. این اتفاق در حالی رخ داد که مردم مسجدسلیمان از بهترین ها در کشور هستند.

وی ادامه داد: چرا باید این مربیان و بازیکنان بی کیفیت به این شهر تحمیل شوند و چرا نباید از بچه های این شهر و استان بهتر استفاده می شد. اکنون هم آقای مهاجری که با آزادی تمام تیم را بست و آقای عنایتی که با مبالغ بالا در نیم فصل مسابقات یارگیری کرد، خود را پنهان کرده اند. به نظرم عنایتی با نقشه نماندن و خودی نشان دادن آمد و رفت و در حالی که تیم داشت بهتر می شد، آن را نابود کرد. به نظرم در آن برهه اشکش فرزند مسجدسلیمان را با زیرکی مورد هدف قرار دادند و اگر ابراهیم اشکش نبود بعد از آن اتفاقات و فاصله ای که تیم بعد از رفتن عنایتی تا بازی تراکتور به امان خدا رها شده بود با نتایج افتضاح با آبروی شهر در سطح کشور بازی می شد.

این پیشکسوت فوتبال عنوان کرد:  بعد از این که عنایتی رفت و مجددا اشکش برگشت، این مربی جوان و سختکوش با وادار کردن بازیکنان به روزی سه جلسه تمرین، نفت صاحب دو برد شد و اگر ناداوری نبود تیم را نگه می داشت. من معتقدم اشکش با ماندن پای تیم مردانگی کرد و از آبروریزی جلوگیری کرد.

وی بیان کرد: اگر چه در نهایت به خاطر این اتفاقات نفت سقوط کرد ولی با حمایت و نگاه خوب اشکش به جوانان بومی، شرایط تیم بهتر شده است و امیدوارم مسئولان باشگاه با حفظ اشکش کمک کنند تا نفت با قهرمانی در لیگ یک، مجددا به لیگ برتر برگردد و دل مردم این شهر شاد شود. البته بازهم تاکید می کنم، مقصر تمام این وضعیت ما فوتبالی ها هستیم که کنار کشیدیم تا نفت دچار این شرایط نا به سامان شود.

انتهای پیام


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا