اعضای مؤثر مراکز نیکوکاری و مراکز نیکوکاری برتر در استان قم تجلیل شدند
اعضای مؤثر مراکز نیکوکاری و مراکز نیکوکاری برتر در استان قم تجلیل شدند

ایسنا/قم هفت مرکز نیکوکاری برتر استان قم، ۲۷۳ عضو مؤثر در مراکز نیکوکاری استان و ۱۰ نفر از بانوان فعال این مراکز تجلیل شدند. محسن مسعودیان راد، دوشنبه سوم بهمن ماه در همایش تجلیل از مؤثرین مراکز نیکوکاری در استان قم که با حضور مدیران این نهاد در مجتمع حضرت معصومه(س) برگزار شد با اشاره […]ایسنا/قم هفت مرکز نیکوکاری برتر استان قم، ۲۷۳ عضو مؤثر در مراکز نیکوکاری استان و ۱۰ نفر از بانوان فعال این مراکز تجلیل شدند.

محسن مسعودیان راد، دوشنبه سوم بهمن ماه در همایش تجلیل از مؤثرین مراکز نیکوکاری در استان قم که با حضور مدیران این نهاد در مجتمع حضرت معصومه(س) برگزار شد با اشاره به درآمدهای ۶۵ میلیارد تومانی مراکز نیکوکاری  که حدود ۴۰ درصد از مجموع درآمدهای استان را تشکیل می دهد گفت: بحمدالله جایگاه استان در این زمینه جایگاه خوبی است ولی برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر باید تلاش این مراکز مضاعف شود.

وی خواستار اقدامات محوری معیشت، درمان، اشتغال و کارآفرینی و مسکن نیازمندان توسط مراکز نیکوکاری شد و تأکید کرد: این مراکز باید با راهبرد نقطه زنی فقر، روستاهای استان را در ابعاد مختلف از فقر خارج کنند.

به گزارش ایسنا، در این همایش که با حضور نمایندگان ۱۰۰ مرکز نیکوکاری عمومی و ۲۰ مرکز نیکوکاری تخصصی فعال استان برگزار شد از هفت مرکز نیکوکاری برتر، ۲۷۳ عضو مؤثر و ۱۰ بانوی فعال مراکز نیکوکاری استان قم با اهدای لوح سپاس و صنایع دستی نفیس تجلیل شد.

در این همایش مراکز نیکوکاری بقیه الله(عج) شهر قائم، حضرت زینب(س) خیابان هفتم تیر، امام خمینی(ره) نیروگاه، علمدار نیروگاه، المهدی(عج) قلعه کامکار، حضرت زینب(س) پردیسان و حضرت معصومه(س) خیابان سلامت به عنوان مراکز نیکوکاری برتر استان قم معرفی شدند.

انتهای پیاممنبع