اعلام شرایط ثبت نام اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس/مهلت نام‌نویسی تا ۱۰ بهمن
اعلام شرایط ثبت نام اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس/مهلت نام‌نویسی تا ۱۰ بهمن

با آغاز مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در هشتمین مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس، شرایط شرکت در این مراسم معنوی اعلام شد. به گزارش ایسنا، مهلت ثبت‌نام در هشتمین مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس تا  ۱۰ بهمن ادامه دارد و زمان برگزاری ۱۵ تا ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد. […]با آغاز مهلت ثبت‌نام جهت شرکت در هشتمین مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس، شرایط شرکت در این مراسم معنوی اعلام شد.

به گزارش ایسنا، مهلت ثبت‌نام در هشتمین مراسم معنوی اعتکاف دانشگاهیان تربیت مدرس تا  ۱۰ بهمن ادامه دارد و زمان برگزاری ۱۵ تا ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس می‌باشد.

 شرایط ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف

در آستانه ماه مبارک رجب و با توجه به رسیدن ایام برگزاری مراسم معنوی و باشکوه اعتکاف، به اطلاع دانشگاهیان گرامی می رساند شرایط ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف به شرح ذیل اعلام می‌شود.

۱- زمان ثبت نام تا آخر وقت دوشنبه۱۴۰۱/۱۱/۱۰ خواهد بود.

۲-ثبت نام به صورت اینترنتی و از نشانی  خواهد شد.

۳-شرکت کنندگان لزوماً بایستی از دانشگاهیان تربیت مدرس (استاد، دانشجو و کارمند) باشند.

۴-هزینه ثبت نام برای دانشجویان (۵۰ هزار تومان)، کارمندان (۱۰۰ هزارتومان) و استادان (۲۰۰ هزار تومان) می باشد. شماره حساب جهت واریز مبلغ ۱۴۳۳۸۴۶۸۳ به نام آقایان دکترسیدمهدی ساداتی نژاد و مهدی قاسمی می باشد .

۵-با توجه به ظرفیت محدود در پذیرش افراد و رعایت فاصله گذاری های بهداشتی، ثبت نام ویژه ی دانشگاهیان تربیت مدرس خواهد بود و به عنوان همراه امکان ثبت نام همسر و فرزند بالای ۱۰ سال می باشد.

۶-هزینه ثبت نام برای همراه دانشجویان (۱۰۰ هزار تومان) کارمندان (۲۰۰ هزار تومان) استادان (۳۰۰ هزار تومان) است.

۷-با توجه به ظرفیت محدود در قسمت خانم‌ها، اولویت با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده باشند.

۸- علاقه‌مندان به شرکت در این مراسم معنوی، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تاییدیه ثبت نام با شماره های ۸۸۰۰۷۸۰۰  و ۸۲۸۸۳۱۲۵  دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تماس حاصل نمایند.

انتهای پیاممنبع