اعلام ویژه برنامه های شهادت امام حسن عسکری(ع) در مسجد مقدس جمکران
اعلام ویژه برنامه های شهادت امام حسن عسکری(ع) در مسجد مقدس جمکران

ایسنا/قم همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) ویژه برنامه‌های عزاداری در مسجد مقدس جمکران اعلام شد. به گزارش ایسنا، همزمان با فرارسیدن هشتم ربیع الاول سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) مراسم های ویژه ای در مسجد مقدس جمکران برگزار شده و زائران با تشرف به این مکان مقدس، این مصیبت عظمی را به […]

ایسنا/قم همزمان با فرارسیدن سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) ویژه برنامه‌های عزاداری در مسجد مقدس جمکران اعلام شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با فرارسیدن هشتم ربیع الاول سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) مراسم های ویژه ای در مسجد مقدس جمکران برگزار شده و زائران با تشرف به این مکان مقدس، این مصیبت عظمی را به حضرت ولی عصر(عج) تسلیت می گویند.

بر اساس این گزارش مراسم‌های ویژه این روز از سه شنبه شب(۱۲ مهر ماه) آغاز شده و پس از اقامه نماز مغرب و عشا، مراسم ویژه اردو زبانان در شبستان امام حسن عسکری(ع) برگزار می شود.

برگزاری محفل قرآنی در صحن جامع امام مهدی(عج) و برگزاری مراسم دعای توسل با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عالی و مداحی حاج محمدرضا و کربلایی حسین طاهری از دیگر برنامه‌های شب شهادت امام حسن عسکری(ع) است.

همچنین در صبح روز شهادت نیز ویژه برنامه‌های مسجد مقدس جمکران با برگزاری مراسم عزاداری در شبستان امام علی(ع) آغاز شده و در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی سخنرانی و سیدعلی حسینی نژاد مداحی خواهند کرد.

رونمایی از تابلو نقاشی اثر استاد روح الامین، برگزاری مراسم ظهر شهادت امام حسن عسکری(ع) با سخنرانی حجت الاسلام بندانی نیشابوری و مداحی حیدر خمسه، برگزاری مراسم زیارت جامعه توسط حاج مرتضی طاهری در عصر روز شهادت و اقامه نماز مغرب و عشا به امامت آیت الله العظمی نوری همدانی از دیگر برنامه‌های سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) به شمار می‌ رود.

انتهای پیام