انتقاد از شرایط نامناسب زمین چمن گلف ورزشگاه انقلاب
انتقاد از شرایط نامناسب زمین چمن گلف ورزشگاه انقلاب

مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور مردان، عصر امروز سه شنبه (۴ مهر) با حضور وزیر ورزش و جوانان در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف اظهار کرد: مسابقات گلف قهرمانی کشور مردان در رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال با حضور بیش […]مراسم اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور مردان، عصر امروز سه شنبه (۴ مهر) با حضور وزیر ورزش و جوانان در زمین گلف مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون گلف اظهار کرد: مسابقات گلف قهرمانی کشور مردان در رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال با حضور بیش از ۹۰ گلف‌باز از ۲۰ استان برگزار شد که در پایان این رقابتها ۱۰ گلف‌باز برتر که شاکله اصلی تیم ملی هستند، شناسایی شدند. پس از  اردوی انتخابی، چهار نفر از برترین های گلف گزینش و به تیم ملی دعوت خواهند شد.
وی یکی از مشکلات گلف را نامناسب بودن زمین چمن گلف ورزشگاه انقلاب عنوان کرد و افزود: بیش از شش دهه از عمر این زمین چمن می گذرد که به دلیل عدم رسیدگی مناسب، شرایط خوبی برای برگزاری مسابقات ندارد. البته این زمین چمن که سرمایه ملی و اعتبار کشور است، در حال حاضر در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی بوده که امروز با دعوت از کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان به این مراسم درخواست داریم که با واگذاری زمین چمن گلف ورزشگاه انقلاب به فدراسیون موافقت کند تا با حمایت بخش خصوصی هر چه سریعتر بتوانیم این زمین چمن را بازسازی کنیم.
وی درباره میزان اعتبار برای بازسازی زمین چمن نیز گفت: پیش بینی اولیه ما ۵۰ میلیارد تومان است که سعی داریم با ورود بخش خصوصی این اعتبار را تامین کنیم.
در پایان این مراسم از برترین های گلف مردان در رده سنی ۱۸ تا ۵۵ سال در بخش انفرادی و تیمی و همچنین از کیکاووس سعیدی، رئیس پیشین فدراسیون گلف و جمعی از پیشکسوتان این رشته توسط وزیر ورزش و جوانان تجلیل شد.

در این مراسم کیکاووس سعیدی- دبیر کل پیشین کمیته ملی المپیک، آرش فرهادیان- مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی، فریده شجاعی – نایب رئیس فدراسیون گلف و جمعی از نمایندگان مجلس حضور داشتند.
انتهای پیام