کد خبر : 47905
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۴

انتقاد رسانه اصولگرا از «توهین عجیب و غریب هالک تقلبی به عزاداری‌های حسینی»

انتقاد رسانه اصولگرا از «توهین عجیب و غریب هالک تقلبی به عزاداری‌های حسینی»

مبارزه او به قدری سخیف و مفتضحانه بود که به نظر می‌رسید هرگز در عمرش تمرین چینین ورزشی را نکرده و از اصول اولیه آن هم ناآگاه است. این افتضاح و آبروریزی، باعث شد تا توهین عجیب و غریب او به عزاداری‌های حسینی به چشم نیاید. ماجرا از این قرار است که هالک تقلبی ایرانی

مبارزه او به قدری سخیف و مفتضحانه بود که به نظر می‌رسید هرگز در عمرش تمرین چینین ورزشی را نکرده و از اصول اولیه آن هم ناآگاه است.

این افتضاح و آبروریزی، باعث شد تا توهین عجیب و غریب او به عزاداری‌های حسینی به چشم نیاید. ماجرا از این قرار است که هالک تقلبی ایرانی که مبارزه اش از قضا در ماه محرم هم برگزار می‌شد، با نوحه و صدای محمود کریمی وارد محل مسابقه شد. با این حال، نیازی به توضیح نیست که فضای مسابقه کوچکترین شباهتی به فضای عزاداری‌های محرم نداشت. برعکس، همزمان با ورود هالک تقلبی و پخش صدای مداحی محمود کریمی، تماشاگران دختر و پسر، پشت سر او مشغول رقص و پایکوبی و جشن بودند!

حالا ویدیوی این اتفاق، مضحکه شماری از کاربران فضای مجازی شده؛ مسئله آن‌ها دیگر صرفا هالک تقلبی نیست؛ بلکه فرصتی یافته اند تا به تمسخر مقدسات و عزاداری‌های محرم دست بزنند. عامل همه این اتفاقات که زمینه ساز آن‌ها بوده، طبعا کسی جز سجاد غریبی و هدایت کنندگانش نیستند.

انتقاد رسانه اصولگرا از «توهین عجیب و غریب هالک تقلبی به عزاداری‌های حسینی»

بیشتر بخوانید:

این سایت اضافه کرد: جالب اینجاست که مبارزه مضحک غریبی شاید به ۳۰ ثانیه هم نرسید، اما تمسخر عزاداری امام حسین (ع) با پخش مداحی محمود کریمی و همزمان رقص دختران عمدتا نیمه برهنه، ۳ دقیقه به طول انجامید!

به نظر می‌رسد ماجرای این فعال مجازی دیگر از یک شاخ اینستاگرامی ساده فراتر رفته؛ او با این اقدامات هم آبروی کشور را به خطر انداخته و هم راه را برای توهین به مقدسات باز کرده است. باید دید مسئولان ذیربط در بازگشت این فرد به کشور چه تصمیم خواهند گرفت و چه برخوردی با چنین فردی خواهند داشت.

۲۱۲۲۰

برچسب ها :

ناموجود