اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید اهانت به همه انبیا (ع) و ارزش‌های الهی است
اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید اهانت به همه انبیا (ع) و ارزش‌های الهی است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید را اهانت به همه انبیا (ع) و ارزش‌های الهی و نشانگر ضعف و زوال عده‌ای جاهل افراطی مورد حمایت کشورهای غربی دانست. به گزارش ایسنا، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیانیه‌ای اهانت به قرآن […]رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه‌ای اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید را اهانت به همه انبیا (ع) و ارزش‌های الهی و نشانگر ضعف و زوال عده‌ای جاهل افراطی مورد حمایت کشورهای غربی دانست.

به گزارش ایسنا، «سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیانیه‌ای اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد را محکوم کرد. متن پیام وی بدین شرح است:

«اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید، خشم و نفرت مسلمانان، پیروان ادیان مختلف و ملت شریف ایران اسلامی را برانگیخت. این اقدام مذبوحانه، اهانت به همه انبیا (ع) و ارزش‌های الهی و نشانگر ضعف و زوال عده‌ای جاهل افراطی مورد حمایت کشورهای غربی است.

کتب الهی در طول تاریخ همواره مورد احترام همه خداپرستان و ملت‌های آزاده بوده است و این نوع اقدامات، توهین به امت اسلامی در سراسر جهان بوده و قابل تحمل نیست. این اهانت آشکار و تحریک‌آمیز در سکوت و حمایت دولت‌های غربی قصد آن‌ها برای سلطه‌طلبی و ناامن‌سازی جهان را بیش از گذشته آشکار ساخت.

اینجانب به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این اقدام نفرت‌انگیز را محکوم کرده و امیدوارم با واکنش مناسب و گسترده همه آزادی خواهان جهان از تکرار این نوع اقدامات رذیلانه جلوگیری شود.»

انتهای پیاممنبع