اوجاقی: قول نمی‌دهیم اما انتظار بهترین‌ها را داریم
اوجاقی: قول نمی‌دهیم اما انتظار بهترین‌ها را داریم

سرمربی تیم ملی ووشو در سبک ساندا گفت: هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما همیشه انتظار بالاترین‌ها را داریم چون به گونه‌ای کار می‌کنیم که همیشه به بهترین‌ها فکر می‌کنیم. به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به هانگژو، امیر اوجاقی، سرمربی تیم ملی ساندای مردان درباره عملکرد ووشوکاران ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: […]سرمربی تیم ملی ووشو در سبک ساندا گفت: هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما همیشه انتظار بالاترین‌ها را داریم چون به گونه‌ای کار می‌کنیم که همیشه به بهترین‌ها فکر می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به هانگژو، امیر اوجاقی، سرمربی تیم ملی ساندای مردان درباره عملکرد ووشوکاران ایران در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار کرد: خوشبختانه امروز روز خوبی بود. امیدوارم فردا و پس فردا هم بتوانیم بدرخشیم.

وی ادامه داد: هر ۴ نماینده کشورمان به مدال رسیدند اما امیدوارم فردا و پس فردا هم به این روند ادامه دهند و به مدال طلا برسند.

سرمربی تیم ملی ساندای مردان تصریح کرد: تمرینات خوبی داشتیم، اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها را به خوبی از نظر ذهنی و بدنی آماده کردیم و شرایط ایده‌آلی داشتند. به غیر از محمدسیفی (که سه مدال طلای این مسابقات را دارد)، سلیمی و پناهی مدال بازی‌های آسیایی را نداشتند که باعث ایجاد هیجان بود. ساندا رشته سختی است، اما باید این هیجانات را کنترل کنیم تا به موفقیت برسیم.

اوجاقی در واکنش به این سوال که قبل از مسابقات پیش‌بینی برای تعداد و رنگ مدال‌های ساندا نکردید، اما امروز که ۴ نماینده ما در نیمه‌نهایی حضور دارند چه پیش‌بینی برای کسب مدال طلا می‌کنید؟ گفت: تصمیم نداشتیم تا پایان مسابقات صحبت کنیم چون ممکن است تمرکزمان به هم بریزد؛ هیچ وقت قول نمی‌دهیم، اما همیشه انتظار بالاترین‌ها را داریم چون به گونه‌ای کار می‌کنیم که همیشه به بهترین‌ها فکر می‌کنیم و امیدواریم فردا این بهترین‌ها برای بچه‌ها رقم بخورد.

انتهای پیام