بازدید وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیرگذار
بازدید وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیرگذار

وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیر گذار بازدید کرد. به گزارش ایسنا، یوسف نوری در بازدید از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیر گذار، ضمن بازدید از غرفه‌ها با زنان ایرانی تاثیرگذار گفت و گو کرد و در مورد دلایل تاثیر گذاری و مسایل و مشکلات زنان ایرانی برای انجام فعالیت های؛ علمی، آموزشی، […]وزیر آموزش و پرورش از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیر گذار بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، یوسف نوری در بازدید از نمایشگاه زنان ایرانی تاثیر گذار، ضمن بازدید از غرفه‌ها با زنان ایرانی تاثیرگذار گفت و گو کرد و در مورد دلایل تاثیر گذاری و مسایل و مشکلات زنان ایرانی برای انجام فعالیت های؛ علمی، آموزشی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، علم، تکنولوژی و کارآفرینی به گفت و گو نشست.

شایان ذکر است؛ این نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین ایرانی در حوزه‌های مختلفی نظیر برق و الکترونیک، تجهیزات پزشکی، فناوری و تکنولوژی، مراکز نوآوری شتاب‌دهی و مشاغل خانگی به نمایش گذاشته شده است.

در همین راستا ۹۰۰ زن مدیرعامل شرکت‌های دانش بنیان شناسایی شده‌اند که از میان آنها ۱۰۰ نفر به عنوان برترین‌ها در حیطه علمی و فناوری برگزیده و نهایتا ۵۰ نفر برتر در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

انتهای پیاممنبع