بازسازی ۲۰ هزار مخزن زباله در قالب طرح بهاران خدمت
بازسازی ۲۰ هزار مخزن زباله در قالب طرح بهاران خدمت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: با توجه به برنامه‌های ابلاغی شهرداری تهران، امسال وسیع‌تر و با رویکردی چندجانبه از مناسبت‌های پیش رو در قالب طرح «بهاران خدمت» استقبال می‌کنیم. به گزارش ایسنا، رضا شرفی با اشاره به مناسبت‌های دهه مبارک فجر، ماه‌های مبارک رجب، شعبان، رمضان و نوروز ۱۴۰۲ گفت: این سازمان ضمن […]مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: با توجه به برنامه‌های ابلاغی شهرداری تهران، امسال وسیع‌تر و با رویکردی چندجانبه از مناسبت‌های پیش رو در قالب طرح «بهاران خدمت» استقبال می‌کنیم.

به گزارش ایسنا، رضا شرفی با اشاره به مناسبت‌های دهه مبارک فجر، ماه‌های مبارک رجب، شعبان، رمضان و نوروز ۱۴۰۲ گفت: این سازمان ضمن برگزاری جلسات درون سازمانی، تدابیر لازم برای برگزاری مناسب ویژه‌ برنامه‌های دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و جشن‌های ماه‌های مبارک رجب و شعبان را در دستور کار قرار داده است. 

وی افزود:با توجه به تقارن بهار طبیعت و بهار قرآن، مجموعه خدمات شهری شهرداری تهران و سازمان مدیریت پسماند با تمام توان در جهت ارتقای سطح خدمات به شهروندان عزیز تلاش خواهند کرد تا با مشارکت مناطق به بهترین شکل ممکن به استقبال نوروز  ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان برویم. 

شرفی با اشاره به تاکیدات نظری معاون خدمات شهری شهرداری تهران درباره اجرای طرح «بهاران خدمت» و همچنین تلاش شبانه‌روزی نیروهای این سازمان برای ایجاد فضای شهری پاکیزه و مناسب برای شهروندان افزود: با توجه به مناسبت‌های پیش رو، این سازمان ضمن مکاتبه و هماهنگی لازم با معاونان خدمات شهری و محیط زیست مناطق ۲۲ گانه، رؤسای ادارات پسماند مناطق، کارشناسان شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و پیمانکاران پسماند نسبت به احصاء موانع، مسائل و نیازها درباره طرح ابلاغی و نیاز سنجی‌های مربوطه اقدام و برنامه‌های راهبردی مناسب را تهیه کرد.

وی در ادامه با تاکید بر انجام نظرسنجی و مشارکت شهروندان از طریق سامانه۱۳۷+ (پلاس) و جمع‌آوری ایده‌ها و نظرات آنها برای ارائه خدمات مطلوب‌تر گفت: راه‌اندازی نرم افزار کاربردی جامع جمع‌آوری پسماند خشک، اجرای طرح تحول در نحوه رفت و روب معابر و بزرگراه‌ها، اجرای ویژه طرح مبارزه با جانوران موذی(موش)، عملیات زنده‌گیری سگ‌های بلاصاحب و همچنین بازسازی ۲۰ هزار مخزن و زیرمخزنی از جمله برنامه‌های این سازمان در طرح بهاران خدمت است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، رضا شرفی تاکید کرد: اهتمام ویژه به وضعیت رفت و روب، جمع‌آوری پسماند، لایروبی انهار و کانال‌ها و نصب رومخزنی در معابر اصلی شهر، بخشی از برنامه‌های کاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در طرح بهاران خدمت است که با نظرسنجی از شهروندان مورد تاکید قرار گرفته است.

انتهای پیاممنبع