بررسی تملک خانه مرحوم شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر در شورای شهر
بررسی تملک خانه مرحوم شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر در شورای شهر

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از تقدیم لایحه بودجه سال آتی شهرداری تهران به شورا در جلسه فردا سه شنبه خبر داد و گفت: قرار است تا در جلسه فردا همچنین تملک خانه مرحوم شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر نیز در شورای شهر بررسی شود. به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی در تشریح  جلسه […]سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از تقدیم لایحه بودجه سال آتی شهرداری تهران به شورا در جلسه فردا سه شنبه خبر داد و گفت: قرار است تا در جلسه فردا همچنین تملک خانه مرحوم شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر نیز در شورای شهر بررسی شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی در تشریح  جلسه آتی شورای شهر تهران با بیان اینکه صد و بیست و چهارمین جلسه شورای شهر در روز سه شنبه (چهارم بهمن سالجاری)، برگزار می شود، گفت: در ابتدای جلسه پرویز سروری نایب رئیس شورا، در صحن شورا نطق پیش از دستور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اولین دستور جلسه تقدیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تهران توسط علیرضا زاکانی، شهردار تهران است، گفت: بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران درباره « مجوز صدور برات کارت به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز شهرداری تهران» و بررسی یک فوریت طرح « الزام شهرداری تهران به تملک خانه مرحوم دکتر عباس شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر» دستور دیگر  جلسه فردای شورا خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر افزود: همچنین « ارائه گزارش توسط حبیب کاشانی خزانه دار شورا در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران منتهی به ۳۰ آذر ماه» و بررسی طرح « اصلاح بند ۷ ذیل بنده «ز» تبصره یکم بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تهران » نیز در ردیف دستور جلسه شورا قرار دارند.

نادعلی افزود: اعضای شورا در این جلسه « انتخاب یک نفر نماینده مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران در شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی پژوهشی شهرداری تهران» و « انتخاب نمایندگان مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در کمیته کاربست طرح ها و فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی» را نیز در دستور کار خود دارند.

انتهای پیاممنبع