برنامه‌ریزی بودجه‌ای برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور انجام شده است
برنامه‌ریزی بودجه‌ای برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در کشور انجام شده است

ایسنا/لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: برنامه‌ریزی بودجه‌ای در کشور به خوبی تدوین شده تا طرح‌های نیمه‌تمام را به انجام برسانیم. محمدعلی زهره‌ای در حاشیه آیین اهدای ۱۰۰ قطعه زمین ویژه طرح جوانی جمعیت، اظهار کرد: به دنبال سیاست‌های ابلاغی رئیس‌جمهور به وزارت راه و شهرسازی، وزیر برنامه‌ریزی لازم را در […]ایسنا/لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: برنامه‌ریزی بودجه‌ای در کشور به خوبی تدوین شده تا طرح‌های نیمه‌تمام را به انجام برسانیم.

محمدعلی زهره‌ای در حاشیه آیین اهدای ۱۰۰ قطعه زمین ویژه طرح جوانی جمعیت، اظهار کرد: به دنبال سیاست‌های ابلاغی رئیس‌جمهور به وزارت راه و شهرسازی، وزیر برنامه‌ریزی لازم را در راستای این هدف تعریفی در شهرها و استان‌های مختلف با جدیت در حال انجام است.

وی اضافه کرد: وزیر راه و شهرسازی دستور لازم را به استان‌ها ابلاغ کردند و اقدامات لازم در راستای اجرای طرح جوانی جمعیت در حال انجام و پیگیری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: در لرستان آخرین اقدامات انجام شده توسط مدیریکل راه و شهرسازی استان به ما ارائه شد و تاکید شد که اقدامات لازم  در همه شهرستان با جدیت صورت گیرد و هدفگذاری مورد نظر رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور محقق شود.

زهره‌ای بیان کرد: برخی از استان‌ها با توجه به شرایط تامین زمین  خیلی خوب توانستند این طرح را پیاده‌سازی کنند و شهر به شهر عملیات واگذاری در حال انجام است و در لرستان نیز به بهترین شکل اقدام انجام خواهد شد.

وی گفت: برنامه‌ریزی بودجه‌ای در کشور به خوبی تدوین شده تا طرح‌های نیمه‌تمام را به انجام برسانیم.

انتهای پیام