بلینکن: با تمام توان خود به ارتش اوکراین کمک می‌کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
بلینکن: با تمام توان خود به ارتش اوکراین کمک می‌کنیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر امور خارجه آمریکا در ادامه سیاست‌های جنگ افروزانه کاخ سفید از حمایت مجدد تسلیحاتی واشنگتن از کی‌یف ضد مسکو خبر داد. خبرگزاری اسپوتنیک بامداد جمعه گزارش داد که «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی رسانه‌ای بار دیگر با حمایت از ارتش اوکراین اعلام کرد: «واشنگتن نهایت تلاش خود را […]به گزارش خبرگزاری مهر، وزیر امور خارجه آمریکا در ادامه سیاست‌های جنگ افروزانه کاخ سفید از حمایت مجدد تسلیحاتی واشنگتن از کی‌یف ضد مسکو خبر داد.

خبرگزاری اسپوتنیک بامداد جمعه گزارش داد که «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی رسانه‌ای بار دیگر با حمایت از ارتش اوکراین اعلام کرد: «واشنگتن نهایت تلاش خود را برای تأمین نیازهای تسلیحاتی و خلاءهای ارتش اوکراین مبذول خواهد داشت.»

وزیر خارجه آمریکا در بخش دیگری از مصاحبه رسانه‌ای خود درباره تصمیم انگلیس در تجهیز اوکراین به موشک‌های دوربرد ضمن استقبال از این اقدام لندن اعلام کرد که واشنگتن مطمئن است که این موشک‌ها نیازهای تسلیحاتی اوکراین را تأمین خواهد کرد.

گفتنی است «بن والاس» وزیر دفاع انگلیس دیروز پنجشنبه در مجلس عوام انگلیس اعلام کرد که لندن درصدد تجهیز قریب الوقوع ارتش اوکراین به موشک‌های دوربرد «استورم شادو» است.منبع