بن‌گویر: با احترام به اردن اما باز هم به مسجدالاقصی یورش می‌برم!
بن‌گویر: با احترام به اردن اما باز هم به مسجدالاقصی یورش می‌برم!

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: با احترام به اردن اما به مسجد الاقصی یورش بردم و به این کار ادامه خواهم داد. به گزارش ایسنا، به نقل از رأی الیوم، این اظهارات ایتامار بن‌گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی پس از آن مطرح شد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل تعهداتی را به عبدالله […]وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت: با احترام به اردن اما به مسجد الاقصی یورش بردم و به این کار ادامه خواهم داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از رأی الیوم، این اظهارات ایتامار بن‌گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی پس از آن مطرح شد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل تعهداتی را به عبدالله دوم، پادشاه اردن مبنی بر حفظ وضعیت کنونی در مسجد الاقصی داد.

بن گویر گفت: با وجود همه احترامم به اردن، اما به مسجد الاقصی یورش بردم و به این یورش ادامه خواهم داد. اسرائیل یک دولت مستقل است و قیمومیتی از سوی هیچ کشور دیگری بر آن نیست.

پیشتر شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که بنیامین نتانیاهو به عبدالله دوم وعده داد که وضعیت کنونی در مسجد الاقصی حفظ شود.

دفتر نتانیاهو تصریح کرد که وی در دیدار با پادشاه اردن درخصوص مسائل منطقه‌ای و مسائل همکاری استراتژیک و امنیتی و اقتصادی گفتگو کرد.

انتهای پیاممنبع