کد خبر : 48918
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲

بهترین نوع ورق پلکسی در بازار پامنار به همراه قیمت

بهترین نوع ورق پلکسی در بازار پامنار به همراه قیمت

ما طی سال‌ ها شاهد روندهای باورنکردنی بوده‌ایم که صاحبان خانه‌ ها از اشیایی که در اطراف خانه پیدا می‌کنند برای ایجاد چند تکه تزئینی باورنکردنی یا از ورق پلکسی استفاده می‌کنند. انتخاب بهترین ورق پلاستیکی اکریلیک می تواند دشوار باشد زیرا ملاحظات زیادی وجود دارد. فروشگاه های اینترنتی مختلفی به عنوان فروشنده ورق های

ما طی سال‌ ها شاهد روندهای باورنکردنی بوده‌ایم که صاحبان خانه‌ ها از اشیایی که در اطراف خانه پیدا می‌کنند برای ایجاد چند تکه تزئینی باورنکردنی یا از ورق پلکسی استفاده می‌کنند. انتخاب بهترین ورق پلاستیکی اکریلیک می تواند دشوار باشد زیرا ملاحظات زیادی وجود دارد.

فروشگاه های اینترنتی مختلفی به عنوان فروشنده ورق های پلکسی، طیف گسترده ای از محصولات ورق های پلاستیکی را ارائه می دهند که شامل اکریلیک، پلی کربنات، فوم پی وی سی، کورکس، کامپوزیت آلومینیوم، پلی کربنات ساختار یافته و بسیاری از محصولات دیگر می شوند.

بهترین نوع ورق پلکسی کدام است و چگونه تشخییص دهیم

ورق پلکسی یا همان ورق اکریلیک شفافیت و مقاومت بالاتری در برابر ضربه نسبت به شیشه های سنتی ایجاد می کند و برش آسان تر از پلی کربنات است و همچنین هزینه کمتری دارد. ورق پلکسی ویژه مانند پلکسی انتقال دهنده اشعه ماوراء بنفش یا فیلتر کننده اشعه ماوراء بنفش بسته به کاربرد ورق شما می تواند در هزینه های اضافی صرفه جویی کند.

ورق پلکسی فیلتر UV

هنگامی که به دنبال ورقه پلکسی طراحی شده برای محافظت در برابر خورشید هستید، اکریلیک فیلتر کننده UV فروشگاه اینترنتی تابش می تواند به جلوگیری از انتقال اشعه های مضر فرابنفش کمک کند. این اکریلیک ویژه نیازهای ویژه قاب‌برها، هنرمندان و موزه‌ها را برآورده می‌کند تا از آثار هنری و اسناد خاص در برابر محو شدن و تخریب ناشی از اشعه ماوراء بنفش محافظت کند.

ورق اکریلیک انتقال دهنده UV فروشگاه تابش

نقطه مقابل ورق اکریلیک فیلتر کننده اشعه ماوراء بنفش، ورق اکریلیک انتقال دهنده UV است. اکریلیک انتقال دهنده UV اجازه عبور نور UV-A و UV-B را در کاربردهایی مانند درمان پزشکی یا تخت های برنزه می دهد. پلاستیک اکریلیک انتقال دهنده اشعه ماوراء بنفش به گونه ای طراحی شده است که تا 92% امکان انتقال اشعه ماوراء بنفش را فراهم می کند و در برابر استفاده مداوم و سنگین مقاومت می کند. این ورق تخصصی همان مزایای پلکسی سنتی مانند مقاومت در برابر ضربه بالا را ارائه می دهد، اما امکان ساخت و نصب آسان را فراهم می کند.

ورق اکریلیک رنگی

کسانی که به دنبال ورق های رنگارنگ هستند، از ورق پلکسی رنگی استقبال خواهند کرد. این انواع پلکسی با بیست رنگ مختلف برای انتخاب، به همان اندازه که قوی هستند چشمگیر هستند و می توانند همان چیزی باشند که برای تکمیل پروژه هایی که هم زیبایی و هم دوام مورد نیاز است، نیاز دارید. اگر به دنبال چیزی هستید که واقعاً ظاهر شود، به ورق های پلکسی فلورسنت برای ورق های رنگی شفاف که گوشه های آن در نور می درخشند نگاهی بیندازید.

ورق پلکسی سفید تابش

ورق پلکسی سفید که در نوع خود نسبتاً رایج است، برای زمانی که ابعاد غیرعادی دارید مناسب است و ترجیح می دهید از مواد مات برای این کار استفاده کنید. علاوه بر این، فناوری اکریلیک به حدی رسیده است که می ‌توانید حتی ورقه‌ هایی بخرید که سیاه شروع می‌شوند، اما در معرض نور LED سفید می ‌شوند.

Title: ورق پلکسی سفید
ماهیت گذرا این ماده قابل توجه آن را برای کاربردهای اکریلیک حساس به نور، مانند تابلوهای تبلیغاتی در فضای باز و تبلیغات عالی می کند.

ورق پلکسی آینه ای

ورقه آینه ای پلکسی تابش که هم از نظر فرم و هم عملکرد عالی است، تمام استحکام و دوام اکریلیک را ارائه می دهد و همچنین به عنوان یک سطح بازتابنده مقاوم مناسب برای انواع خدمات و محیط های پر استرس عمل می کند. حتی می توان این ورق ها را در رنگ های مختلف از تابش شاپ با قیمتی مناسب  سفارش دهید.

پلکسی رنگی خورشیدی

آیا به دنبال ماده ای هستید که بتواند اشیاء ارزشمند را از محو شدن در زیر اشعه های UV خشن محافظت کند؟ شاید شما نیز فقط به دنبال کاهش هزینه های انرژی خود با مدیریت و کنترل دما در کسب و کار خود هستید. در هر صورت، ورق های پلکسی رنگی خورشیدی تابش شاپ محافظت بی نظیری در برابر نور خورشید ایجاد می کنند و حتی این کار را بدون هیچ لایه اضافی انجام می دهند.

ورق پلکسی ضد استاتیک

اگرچه ورق پلکسی می تواند محافظت استثنایی برای انواع قطعات الکتریکی ایجاد کند، برخی از تولیدکنندگان از پتانسیل آن برای حمل تخلیه های الکترواستاتیکی که می تواند به آن قطعات آسیب برساند می ترسند.

با استفاده از ورق های پلکسی ضد الکتریسیته ساکن، مواد تخصصی که پوشش شفاف آن از تشکیل الکتریسیته ساکن جلوگیری می کند، این ترس ها را به گذشته تبدیل کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی، ماهیت دائمی آن پوشش به این معنی است که لازم نیست نگران کاهش اثربخشی آن در اثر رطوبت باشید.

ورق اکریلیک بافت

دوام و ویژگی های زیبایی شناختی پلکسی تابش باعث شده است که به جای شیشه در کاربردهای مختلف استفاده شود. به عنوان مثال، این ورق پلکسی بافت دار مانند ورق پارتیشن کریستال به عنوان ماده ای برای پارتیشن ها، درهای کابینت و میزهای پاسیو بسیار محبوب شده است هر محیطی که در آن مواد باید استحکام، حریم خصوصی و انتقال نور استثنایی را فراهم کنند.

ورق پلکسی بلوک لوسیت

برای پروژه های پیچیده نورپردازی ضروری است از ورق بلوک لوسیت استفاده شود. این ورق تخصصی اجازه می دهد تا چراغ های LED مستقیماً در مواد تعبیه شوند تا درخشندگی به طور یکنواخت پخش شود. علاوه بر این، ورق اکریلیک بلوک توانایی حفظ انتقال ثابت رنگ را بدون توجه به منبع نور برای کاربردهای داخلی و خارجی دارد.

ورق پلکسی مقاوم در برابر سایش

با این حال، الکتریسیته ساکن تنها خطری نیست که ورق پلکسی با آن مواجه است. اگرچه این ماده قبلاً دارای مقاومت عالی در برابر سایش است، این نوع دولایه با ارائه استحکام بی‌نظیر در برابر خراشیدگی و خراشیدگی، این مقاومت را به سطح بعدی ارتقا می‌دهد.

پلکسی پخش کننده نور

انتشار نور برتر این ورق از نقاط داغ قابل مشاهده و نوسانات درخشندگی جلوگیری می کند و آن را به گزینه ای عالی برای انواع علائم و حروف با نور پس زمینه تبدیل می کند. این متریال نه تنها ظاهر بهتری برای تابلوها ایجاد می‌کند، بلکه به مالکان کمک می‌کند تا با نیاز به منابع نور کمتر و مواد کانال کمتر، در هزینه خود صرفه‌جویی کنند.

برچسب ها :

ناموجود