بهره‌برداری از ۳ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در خوزستان
بهره‌برداری از ۳ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی خوزستان از راه‌اندازی و بهره‌برداری ۳ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در استان خبر داد و گفت: خوزستان ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد صنایع تبدیلی دارد و امیدواریم شاهد افزایش راه اندازی صنایع تبدیلی به منظور تکمیل زنجیره ارزش تولید در استان باشیم. سیدعباس موسوی در گفت […]ایسنا/خوزستان مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی خوزستان از راه‌اندازی و بهره‌برداری ۳ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در استان خبر داد و گفت: خوزستان ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد صنایع تبدیلی دارد و امیدواریم شاهد افزایش راه اندازی صنایع تبدیلی به منظور تکمیل زنجیره ارزش تولید در استان باشیم.

سیدعباس موسوی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: خوزستان با توجه به تولیدات کشاورزی، ظرفیت ‌های بسیار خوبی به منظور ایجاد صنایع تبدیلی دارد و از این رو می توان نسبت به توسعه این صنایع در استان اقدام کرد و امیدواریم شاهد افزایش راه اندازی صنایع تبدیلی به منظور تکمیل زنجیره ارزش تولید در استان باشیم.

مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: در این راستا ۳ واحد صنایع تبدیلی و غذایی در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیمشک راه اندازی و به بهره برداری رسیده است.

موسوی عنوان کرد: این واحدهای تبدیلی و غذایی در زمینه برنجکوبی، تولید انواع خوراک دام، طیور و آبزیان فعالیت دارند و برای راه اندازی آن ها ۵۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی و سهم آورده متقاضیان هزینه شده است.

وی ادامه داد: ظرفیت تولیدی این واحدها ۶۶هزار تن است و با بهره ‌برداری از این واحدها ۷۰ فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

انتهای پیاممنبع