به اشتباهات خودمان باختیم/داور دو صحنه را خطا نگرفت – ایسنا
به اشتباهات خودمان باختیم/داور دو صحنه را خطا نگرفت – ایسنا

ایسنا/یزد سرمربی تیم صدر شیمی یزد پس از باخت پنج بر سه مقابل فولاد هرمزگان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران گفت: در طول بازی سوار بر بازی بودیم اما در نهایت به اشتباهات خودمان باختیم و همچنین داوری نیز صحنه پنالتی را برای ما نگرفت اما در مجموع و از داوری و کیفیت بازی راضی بودم. «سید محمد میر حسین»پس از بازی با فولاد هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص تیم کاملا جوان صدرشیمی دراین فصل گفت: تیم صدر شیمی تیم جوانی است که باید کم کم در همین میادین و با رقم زدن همین برد و باخت ها تجربه کسب کند. وی در خصوص کیفت بازی نیز با اشاره اینکه فولاد هرمزگان بازی هفته قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و با انگیزه وارد زمین شد گفت […]ایسنا/یزد سرمربی تیم صدر شیمی یزد پس از باخت پنج بر سه مقابل فولاد هرمزگان در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران گفت: در طول بازی سوار بر بازی بودیم اما در نهایت به اشتباهات خودمان باختیم و همچنین داوری نیز صحنه پنالتی را برای ما نگرفت اما در مجموع و از داوری و کیفیت بازی راضی بودم.

«سید محمد میر حسین»پس از بازی با فولاد هرمزگان در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص تیم کاملا جوان صدرشیمی دراین فصل گفت: تیم صدر شیمی تیم جوانی است که باید کم کم در همین میادین و با رقم زدن همین برد و باخت ها تجربه کسب کند.

وی در خصوص کیفت بازی نیز با اشاره اینکه فولاد هرمزگان بازی هفته قبل خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود و با انگیزه وارد زمین شد گفت : در  طول  بازی سوار بر بازی بودیم و شوت های در چارچوب  زیادی داشتیم که  اگر گل شده بود با اختلاف زیادی بازی را برده بودیم اما در نهایت به چند اشتباه خودمون باختیم و متاسفانه هر چه به پایان بازی نزدیک می‌شدیم فشار بازی نیز بیشتر می‌شد و در آخر نتیجه بازی را واگذار کردیم.

میرحسینی در خصوص داوری نیز گفت: داور در چند صحنه می‌توانست برای صدر شیمی پلانتی بگیرد و نتیجه بازینیز تغییر کند اما صحنه هند دوازه بان فولاد را نادیده گرفت  ولی در مجموع از داوری راضی بودم.

انتهای پیام منبع