به تماشای«نسل خلیل»/ شب هژیر مهرافروز در تالار وحدت
به تماشای«نسل خلیل»/ شب هژیر مهرافروز در تالار وحدت

هژیر مهرافروز (خواننده و آهنگساز موسیقی ایرانی) با همراهی تنبورنوازان «نسل خلیل» شامگاه گذشته ۲۹ آبان‌ماه با حضور جمعی از علاقمندان در تالار وحدت روی صحنه رفت. به گزارش ایسنا، در این اجرا که آهنگسازی قطعات آن بر عهده هژیر مهرافروز بود، علاوه بر گروه تنبورنوازان «نسل خلیل»، شهریار نظری (دف)، امین یساولی (عود) و […]


هژیر مهرافروز (خواننده و آهنگساز موسیقی ایرانی) با همراهی تنبورنوازان «نسل خلیل» شامگاه گذشته ۲۹ آبان‌ماه با حضور جمعی از علاقمندان در تالار وحدت روی صحنه رفت.

به گزارش ایسنا، در این اجرا که آهنگسازی قطعات آن بر عهده هژیر مهرافروز بود، علاوه بر گروه تنبورنوازان «نسل خلیل»، شهریار نظری (دف)، امین یساولی (عود) و غدیر ثاقب (طبلا) این هنرمند را همراهی کردند.

«شمس من و خدای من»، «جانِ جان»، «بروید ای حریفان» و «شراب ارغوانی» از جمله قطعاتی بودند که در این کنسرت اجرا شدند و این در حالی بود که بخشی از اجرای گروه در فضای بداهه‌خوانی و بداهه‌نوازی شکل گرفت.

گروه تنبورنوازان «نسل خلیل» که در سال ۱۳۹۴ توسط هژیر مهرافروز بنیان‌گذاری شده و فعالیت رسمی خود را به همراه گروه «آیان» که دارای سابقه اجرایی بیشتری در عرصه موسیقی بود، آغاز کرد.

به تماشای«نسل خلیل»/ شب هژیر مهرافروز در تالار وحدت

این اجرا همچنین به دلیل استقبال مخاطبان برای۲۳ دی‌ماه نیز تمدید شد و مازیار لرستانی (بازیگر و کارگردان)، حمید عجمی خوشنویس) و … از میهمانان اجرای شب گذشته بودند.

انتهای پیام