تاکید استاندار قم بر حل مشکلات دانش آموزان
تاکید استاندار قم بر حل مشکلات دانش آموزان

ایسنا/قم استاندار قم با اشاره به اینکه باید مسائل آموزش و پرورش را حل کنیم و همه برای این موضوع باید پای کار بیایند، مطرح کرد: نگاه دولت به کار جهادی است که در قالب هماهنگی و هم‌پوشانی انجام خواهد شد. سید محمدتقی شاهچراغی عصر امروز پنج‌شنبه در شورای آموزش و پرورش استان قم که […]

ایسنا/قم استاندار قم با اشاره به اینکه باید مسائل آموزش و پرورش را حل کنیم و همه برای این موضوع باید پای کار بیایند، مطرح کرد: نگاه دولت به کار جهادی است که در قالب هماهنگی و هم‌پوشانی انجام خواهد شد.

سید محمدتقی شاهچراغی عصر امروز پنج‌شنبه در شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن جلسات این اداره‌کل برگزار شد، گفت: اتفاقات خوبی در حوزه نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش را شاهد بوده‌ایم، عنوان کرد: در این عرصه از ظرفیت بازنشستگان و دانشجویان استفاده شده است.

استاندار قم با اشاره به اینکه باید مسائل آموزش و پرورش را حل کنیم و همه برای این موضوع باید پای کار بیایند، مطرح کرد: نگاه دولت به کار جهادی است که در قالب هماهنگی و هم‌پوشانی انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت تمام مجموعه‌ها برای رفع مشکلات استفاده شود، تصریح کرد: موضوع سرویس حمل و نقل دانش آموزان روستایی یک موضوع بسیار مهم و حیاتی است که باید در جلسه‌ای به طور ویژه به آن پرداخته شود.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات نیازمند پیگیری مستمر هستیم، یادآور شد: فضای جدیدی که در دولت ایجاد شده است در راستای رفع مشکلات قرار دارد.

استاندار قم با اشاره به اینکه باید در موضوعات آموزش و پرورش به صورت دقیق‌تر و مصداقی‌تر ورود پیدا کنیم، بیان کرد: برخی از مسائل این حوزه را نیز می‌توانیم در قالب سفر دوم رئیس جمهور به قم مطرح کرده و به دنبال رفع آن باشیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه فضای همراهی و همکاری در استان وجود دارد، ابراز کرد: بخشی از مشکلات را می‌توانیم با استفاده از ظرفیت استان رفع کنیم و برای برخی دیگر باید از ظرفیت‌های کشوری و ملی استفاده کنیم.

انتهای پیام