تجهیزات پزشکی ایران‌ساخت در اندونزی معرفی می‌شوند
تجهیزات پزشکی ایران‌ساخت در اندونزی معرفی می‌شوند

تجهیزات پزشکی شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای ارتقای همکاری‌های فناورانه دو کشور ایران و اندونزی معرفی می‌شوند. به گزارش ایسنا، از سوی مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به جاکارتا اعزام شدند.  این هیات متشکل از ۱۳ شرکت […]تجهیزات پزشکی شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای ارتقای همکاری‌های فناورانه دو کشور ایران و اندونزی معرفی می‌شوند.

به گزارش ایسنا، از سوی مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به جاکارتا اعزام شدند.

 این هیات متشکل از ۱۳ شرکت دانش‌بنیان است. این سفر همزمان با حضور ریاست جمهوری اسلامی ایران در کشور اندونزی برنامه‌ریزی شده است.

این برنامه با هدف معرفی توانمندی‌های ایران در حوزه تجهیزات پزشکی و داروسازی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دو کشور طراحی شده تا با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس‌جمهوری بر عمق روابط علمی_اقتصادی دو کشور افزوده شود.

شرکت‌ها با حضور در این سفر سه روزه از برنامه‌هایی چون برگزاری فروم اختصاصی، نشست‌های تجاری و مذاکره با طرف‌های اندونزیایی بهره‌مند می‌شوند.

همچنین در این سفر تفاهمنامه‌ علم و فناوری ایران و اندونزی به امضای مقامات رسمی دو کشور خواهد رسید.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، همزمان با فروم تجهیزات پزشکی ایران، شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در عرصه ساخت تجهیزات پزشکی، محصولات فناورانه خود را در حضور سران دولتی دو کشور ارائه می‌کنند و نمایشگاهی از این محصولات برای بازدید مقامات و شرکت‌های اندونزیایی فراهم خواهد شد. این فروم روز چهارشنبه در راستای انعقاد قراردادهای دو طرفه فناورانه برگزار خواهد شد.

انتهای پیاممنبع