تربیت دانشجو باید متناسب با نیازهای صنایع هر منطقه باشدقائم مقام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: باید با توجه به نیازهای منطقه و صنایع مستقر در آن منطقه دانشجو جذب و تربیت شود.

به گزارش ایسنا، دکتر اصغر کشت‌کار در سفر به استان خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دانشگاه جامع علمی کاربردی چند کار انجام می دهد که یکی از این کارها توانمندسازی شاغلان حوزه صنعت است.

دکتر کشت‌کار افزود: کسانی که شاغل هستند از طریق دانشگاه جامع علمی کاربردی از نظر شغلی با آموزش های تخصصی و مهارتی که می بینند ارتقا پیدا می کنند. 
قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی یادآور شد: یکی از دیگر از کارهای ما جذب دانشجو و تربیت آن برای بخش صنعت و رفع نیازهای صنایع است.

وی در ادامه تصریح کرد: ورودی ها برای ما مهم هستند که چند نفر هستند و از کجا می آیند. 

وی افزود: دوره های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی و مقاطع تحصیلی آن پیوسته نیست ، بصورت دو سال در مقطع کاردانی و دو سال در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد که دلیل آن تحول مشاغل به دلیل تحول و ظهور فناوری هایی است که جامعه را تغییر می‌دهند. 

قائم مقام رییس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: باید باتوجه به نیازهای منطقه و صنایع مستقر در آن منطقه دانشجو جذب و تربیت شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان، دکتر کشت‌کار در خاتمه گفت: در حال جذب دانشجوی خارجی در مراکز آموزش علمی کاربردی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی هستیم.

انتهای پیاممنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا