کد خبر : 47958
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۸:۵۱

تقدیر از ایده های برگزیده و شایسته در نخستین رویداد نوآوری های اقتصادی هیات

تقدیر از ایده های برگزیده و شایسته در نخستین رویداد نوآوری های اقتصادی هیات

مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی گفت: در مراسم اختتامیه رویداد نوآوری های اقتصادی از ایدهء برگزیده و ایده های شایسته تقدیر شد. به گزارش ایسنا، حمید بهرامی مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی اظهار کرد: هیئت ها و تشکل های دینی از بزرگترین، قدیمی ترین و اصیل ترین پایگاه های مردمی و نهادهای فعال اجتماعی هستند

مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی گفت: در مراسم اختتامیه رویداد نوآوری های اقتصادی از ایدهء برگزیده و ایده های شایسته تقدیر شد.

به گزارش ایسنا، حمید بهرامی مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی اظهار کرد: هیئت ها و تشکل های دینی از بزرگترین، قدیمی ترین و اصیل ترین پایگاه های مردمی و نهادهای فعال اجتماعی هستند که ورای برنامه های جلسات هیئت با فعالیت در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … نقش آفرینی به سزایی در عرصه خدمت به جامعه ایفا کرده‌اند.

وی گفت:  از جمله ی این فعالیت ها راه اندازی کسب و کارهای خُرد، فعالیت های اقتصادی  نوآورانه و یا فعالیت های اقتصادی در خدمت هیئات بوده است؛ که تاکنون مجموعه های بسیاری با تکیه بر ظرفیت های بی نظیر هیئت توانسته اند بازیگرانی سازنده در پیشرفت اقتصاد کشور باشند. نخستین رویداد نوآوری های  اقتصاد هیئت به همت بنیاد دعبل خزاعی و با رویکرد جهاد توانمند سازی هیئات و تشکل‌های دینی فعال در این عرصه برگزار شده است.

بهرامی مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی افزود:  در فراخوان اولیه این رویداد که در بهمن ماه 1400 اطلاع رسانی گردید بیش از 50 طرح در سه محور:
 1-کسب و کارهای ارائه خدمات به هیئات و تشکل های دینی 
2-کسب و کارهای برآمده از هیئات و تشکل های دینی
 3-ایده های نوآورانه برای کسب و کارهای هیئت محور، 
 مشارکت کردند.

وی اضافه کرد: در انتهای این مراسم تقدیر هم زمان در سه استان برگزار شد و به تصمیم هیئت داوران، طرح دانش بنیان دریافتی از  بنیـاد فـرهنگی اجتماعی بینش مطهر از استان اصفهان که با موضوع دستیابی به دانش فنی و تکنولوژی بومی و سپس تولید انبوه تجهیزات پزشکی در داخل کشور به عرصه اجرا درآمده  به عنوان ایده برگزیده انتخاب شد.

وی گفت: از این ایده برتر طی مراسمی با حضور حجت الاسلام باباخانی ریاست سازمان هیئت و تشکل های دینی و حجت الاسلام فوقی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از آقای محمد وحید صافی اصفهانی مدیریت این مجموعه  با اهداء لوح و جایزه ویژه، تقدیر به عمل آمد.

بهرامی ادامه داد: همچنین طرح ها دریافتی از آقایان مهدی غفوری فرد با موضوع نرم افزار شبکه سازی، مدیریت و برگزاری روضه های خانگی و فرید حسن پور با موضوع تولید محصولات فرهنگی و نوشت افزار ایرانی اسلامی به عنوان ایده های شایسته تقدیر برگزیده شدند و در مراسم هایی جداگانه با حضور مسئولین اداره کل تبلیغات اسلامی استان های آذربایجان شرقی و خراسان رضوی از ایشان تقدیر شد.

مدیر عامل بنیاد دعبل خزاعی افزود: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری دومین رویداد  نوآوری های اقتصاد هیئت توسط معاونت توانمندسازی بنیاد در حال انجام است که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود