تنها جشنواره‌ فجر که به بهار آینده موکول شد
تنها جشنواره‌ فجر که به بهار آینده موکول شد

رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از موکول شدنِ دوازدهمین جشنواره مد و لباس فجر به بهار سال آینده خبر داد و دلایل این تصمیم را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، سیدمجید امامی ـ رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ـ در حاشیۀ نشست خبری نمایشگاه «شهر خانواده» […]رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از موکول شدنِ دوازدهمین جشنواره مد و لباس فجر به بهار سال آینده خبر داد و دلایل این تصمیم را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سیدمجید امامی ـ رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور ـ در حاشیۀ نشست خبری نمایشگاه «شهر خانواده» دربارۀ تغییر زمان‌ برگزاری جشنواره «مد و لباس فجر» این‌طور توضیح داد: با توجه به توّرم جشنواره‌ها، ظرفیتی برای برگزاری جشنواره مد و لباس نمی‌ماند. همچنین از آن‌جایی‌که آیین‌نامۀ آن بسیار متحول شده است، این رویداد در بهار ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

او در همین‌ زمینه ادامه داد: یکی از تغییرات آیین‌نامۀ جشنواره مد و لباس فجر، تقویت حوزه پوشاک آقایان، کودکان و نوجوانان است. لازم‌به‌ذکر است این جشنواره در سطح ملی برگزار می‌شود اما در این دوره مهمانان ویژه‌ای از طراحان و هنرمندان کشور تونس خواهیم داشت. همچنین با توجه به مضمامین تغییریافته، این جشنواره از آخر بهمن‌ماه به بهار سال آینده (۱۴۰۲) موکول خواهد شد.

همچنین تقویم زمان‌بندی و فراخوان این رویداد نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. لذا با توجه به تغییر رویکرد جشنواره و ابلاغ آیین‌نامۀ جدید توسط وزارت ارشاد، مخاطبان می‌توانند از طریق لینک اعلام‌شده، به نسخۀ جدید دستورالعمل در لینک زیر دسترسی داشته باشند.

انتهای پیاممنبع