تولیدات پوشش عفیفانه نیازمند نمایشگاه دائمی است
تولیدات پوشش عفیفانه نیازمند نمایشگاه دائمی است

ایسنا/مازندران مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی گفت: تولیدات پوشش عفیفانه نیازمند راه‌اندازی فضای دائمی نمایشگاهی است. فاطمه بشیری در آیین افتتاح نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی در ساری اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف دسترسی مردم به پوشاک عفیفانه راه‌اندازی شد و شرکت‌های معروف از سراسر کشور در این […]ایسنا/مازندران مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی گفت: تولیدات پوشش عفیفانه نیازمند راه‌اندازی فضای دائمی نمایشگاهی است.

فاطمه بشیری در آیین افتتاح نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی در ساری اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف دسترسی مردم به پوشاک عفیفانه راه‌اندازی شد و شرکت‌های معروف از سراسر کشور در این نمایشگاه حاضر هستند.

وی افزود: انتظار ما در اختیار قراردادن فضایی مناسب و درخور برای برگزاری مستمر و منظم نمایشگاه‌های عفاف و حجاب است.

مدیر اجرایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی – اسلامی بیان کرد: در راستای فرهنگ سازی حجاب، چادر با قیمت تولیدی و بدون سود در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

بشیری با اشاره به اینکه در حاشیه برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های آموزشی با حضور تولیدکنندگان برتر کشور برگزار می‌شود، از همکاری ضعیف دستگاه های اجرایی گلایه کرد و خواستار مساعدت های بیشتر در برپایی نمایشگاه های عفاف و حجاب شد.

انتهای پیاممنبع