کد خبر : 45314
تاریخ انتشار : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱:۵۷

جایزه نوعی نگاه کن به «بدترین‌ها» رسید

جایزه نوعی نگاه کن به «بدترین‌ها» رسید

برندگان بخش نوعی نگاه هفتاد و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن معرفی شدند و یک فیلم فرانسوی جایزه اصلی را به خود اختصاص داد. به گزارش ایسنا، برندگان بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ اعلام شد و فیلم «بدترین ها» به کارگردانی «لیس آکوکا» و  «رومن گوئره» جایزه بهترین فیلم این بخش را از

برندگان بخش نوعی نگاه هفتاد و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن معرفی شدند و یک فیلم فرانسوی جایزه اصلی را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایسنا، برندگان بخش نوعی نگاه جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ اعلام شد و فیلم «بدترین ها» به کارگردانی «لیس آکوکا» و  «رومن گوئره» جایزه بهترین فیلم این بخش را از آن خود کرد.

 «الک ساندرو بلک» برای فیلم «مترونوم» جایزه بهترین کارگردانی بخش نوعی نگاه جشنواره کن را دریافت کرد و جایزه هیات داوران نیز به فیلم  «جوی لند» ساخته  «سعیم صدیق» رسید.

همچنین  «ویکی کریپس» برای فیلم  «کورساژ» و  «آدام بسا» برای فیلم «هارکا» به طور مشترک جایزه بهترین بازیگری را به خود اختصاص دادند و  «تب مدیترانه‌ای» از  «ماها حاج» هم برنده جایزه بهترین فیلمنامه نوعی نگاه شد.

بخش نوعی نگاه جشنواره امسال میزبان ۲۰ فیلم بلند سینمایی بود که در این میان ۷ اثر به عنوان فیلم اول شانس کسب جایزه دوربین طلای کن را دارند. 

هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن انروز ۲۸ می (۷ خرداد) با برگزاری مراسم اختتامیه و توزیع جوایز به کار خود پایان می‌دهد.

انتهای پیام 

برچسب ها :

ناموجود