جدایی آلبا از بارسا – ایسنا
جدایی آلبا از بارسا – ایسنا

مدافع بارسلونا پس از یازده سال این تیم را ترک می‌کند. به گزارش ایسنا و به نقل از ال‌موندو، جوردی آلبا که از سال ۲۰۱۲ برای باشگاه بارسلونا توپ می‌زند، تصمیم گرفت در پایان فصل از این تیم جدا شود. به این ترتیب بعد از سرخیو بوسکتس یکی دیگر از بازیکنان کهنه‌کار بارسلونا نیز تصمیم به […]مدافع بارسلونا پس از یازده سال این تیم را ترک می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از ال‌موندو، جوردی آلبا که از سال ۲۰۱۲ برای باشگاه بارسلونا توپ می‌زند، تصمیم گرفت در پایان فصل از این تیم جدا شود. به این ترتیب بعد از سرخیو بوسکتس یکی دیگر از بازیکنان کهنه‌کار بارسلونا نیز تصمیم به جدایی از این تیم گرفته است.

روز یکشنبه قرار است پیش از دیدار بارسلونا برابر مایورکا در لیگ، آلبا و سرخیو بوسکتس با هواداران بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ خداحافظی کنند.

قرار بود قرارداد آلبای ۳۴ ساله با بارسلونا برای یک فصل دیگر تمدید شود اما دو طرف برای جدایی به توافق رسیدند.

آلبا از سال ۲۰۱۲ در بارسلونا بوده است. او با تیم محبوبش شش بار قهرمان اسپانیا، پنج بار قهرمان جام حذفی اسپانیا، چهار بار قهرمان سوپرکاپ، یک بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا، یک بار قهرمان سوپرکاپ یوفا و یک بار قهرمان جام جهانی باشگاه‌ها شد.

آلبا سال ۲۰۱۲ با تیم ملی اسپانیا قهرمان اروپا شد.

پیش از این گزارش شده بود که آلبا و بوسکتس به همراه لیونل مسی که سال‌ها در بارسلونا با او بازی کردند به الهلال عربستان خواهند رفت.

انتهای پیاممنبع