جزئیات آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد/شروع کلاس‌ها از ۳۰ بهمن
جزئیات آغاز سال تحصیلی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد/شروع کلاس‌ها از ۳۰ بهمن

تقویم آموزشی و چگونگی برگزاری کلاس‌ها و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اعلام شد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان این مرکز آموزشی باید از روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه در کلاس‌های درس حاضر شوند. کلاس‌های درس دانشگاه فرهنگیان […]تقویم آموزشی و چگونگی برگزاری کلاس‌ها و انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه اعلام شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، دانشجویان این مرکز آموزشی باید از روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه در کلاس‌های درس حاضر شوند. کلاس‌های درس دانشگاه فرهنگیان در آخرین روز از خرداد ۱۴۰۲ به ایستگاه پایانی می‌رسد. 

فرایند انتخاب واحد دانشجویان یک هفته پیش از برگزاری کلاس‌ها یعنی روز یکشنبه ۲۳ بهمن ماه آغاز می‌شود و تا روز پنج‌شنبه ۲۷ این ماه ادامه دارد. همچنین “حذف و اضافه” واحدهای درسی دانشجویان از روز شنبه ۶ اسفند ماه آغاز می‌شود و در روز دوشنبه ۸ اسفند به پایان خواهد رسید. 

دانشجویانی که از فرصت معرفی به استاد بهره‌ می‌برند، باید طی یک بازه زمانی ۱۰ روزه برای “ثبت و امتحان دروس معرفی به استاد” اقدام کنند. ثبت و امتحان دروس معرفی به استاد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از روز دوشنبه ۲۴ بهمن آغاز می‌شود و  پنج‌شنبه ۴ اسفندماه به پایان خواهد رسید.  

امتحانات دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از روز شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و در نیمه این ماه به پایان خواهد رسید. 

انتهای پیاممنبع