جشن شبانه سمنانی ها برای هشتمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر
جشن شبانه سمنانی ها برای هشتمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر

ایسنا/سمنان به دنبال هشتمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، هواداران سمنانی این تیم با حضور در خیابان های شهر سمنان به شادی و پایکوبی پرداختند. جمع زیادی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در سمنان با حضور در خیابان های این شهر و از جمله در بولوار قائم و خیابان های اطراف، قهرمانی سرخپوشان را جشن گرفتند. […]ایسنا/سمنان به دنبال هشتمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، هواداران سمنانی این تیم با حضور در خیابان های شهر سمنان به شادی و پایکوبی پرداختند.

جمع زیادی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در سمنان با حضور در خیابان های این شهر و از جمله در بولوار قائم و خیابان های اطراف، قهرمانی سرخپوشان را جشن گرفتند.

به دنبال پیروزی قاطع سرخپوشان در بازی با نساجی مازندران در آخرین بازی لیگ، جمعی از هواداران سمنانی این تیم با در دست داشتن پرچم های پرسپولیس و پرچم های کشورمان و زدن بوق های ممتد و سردادن شعارهایی در خیابان های این شهر، قهرمانی تیم محبوب خود را جشن گرفتند.

هواداران سرخ ها با شعارهایی نظیر: “پرسپولیس قهرمان”،”بچه ها متشکریم”،”پرسپولیس قهرمان میشه خدا می دونه حق شه” و…کری خوانی با هواداران رقیب سنتی خود، به جشن شبانه در معابر سمنان پرداختند.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ پرسپولیس تهران با پیروزی در آخرین هفته لیگ بیست و دوم و پیروزی قاطع با نتیجه ۴ بر صفر در برابر نماینده مازندران در ایگ برتر، با ۶۶ امتیاز برای هشتمین بار در لیگ برتر و پانزدهمین بار در کشور به قهرمانی رسیدند.

سپاهان و استقلال در رده های دوم و سوم لیگ امسال قرار گرفتند.

انتهای پیاممنبع