جلب اعتماد جامعه ایثارگری سرمایه ای ارزشمند است

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: خدمت به ایثارگران موهبتی الهی است که نصیب ما شده است.

به گزارش ایسنا، مهرداد حسنجانی با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران دماوند ضمن دیدار با کارکنان، خدمت‌سانی به ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا را اصلی‌ترین رسالت بنیاد برشمرد و توضیح داد: پایش عملکرد ادارات، رشد کمی و کیفی خدمات را به همراه دارد. امروز منابع مالی محدود و حجم زیاد درخواست‌های ایثارگران، دو چالش مهم پیش‌رو است که باید برای مدیریت منابع و همچنین ایجاد رضایت جامعه شریف ایثارگری کار جهادی انجام شود.

وی با بیان اینکه جلب اعتماد جامعه ایثارگری با ارزش‌ترین سرمایه برای ما محسوب می‌شود، تصریح کرد:  خدمت به ایثارگران موهبتی الهی است که نصیب ما شده است و باید به بهترین حالات ممکن این فرصت را مغتنم شمرده و تا سرحد توان در مسیر خدمت به این صابران قدم برداریم. کشورمان به فرزندان شهید خود می‌بالد و همه مجموعه عاشقانه در مسیر شهدا که همان دفاع از کیان و استقلال و عزت کشور است قدم برمی‌دارد.

حسنجانی با حضور در منزل شهید «مجتبی کل‌کل قمی» و جانباز دوران دفاع مقدس «علی آرمودیان مقدم» ضمن دیدار و گفتگو با خانواده شهدا و ایثارگران، از صبر و استقامت ایشان تجلیل کرد.
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا