«جنگ جهانی سوم» در تلویزیون نقد می‌شود
«جنگ جهانی سوم» در تلویزیون نقد می‌شود

برنامه تلویزیونی «نقد سینما» امشب به نقد و بررسی فیلم‌های سینمایی «جنگ جهانی سوم» و «نهنگ» و گفت‌وگو درباره تصویر انسان آسیب‌دیده در سینما می پردازد.  به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه، «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی در بیستمین قسمت امشب جمعه، ۵ خرداد در میز گفت […]


برنامه تلویزیونی «نقد سینما» امشب به نقد و بررسی فیلم‌های سینمایی «جنگ جهانی سوم» و «نهنگ» و گفت‌وگو درباره تصویر انسان آسیب‌دیده در سینما می پردازد. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی برنامه، «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی در بیستمین قسمت امشب جمعه، ۵ خرداد در میز گفت و گوی ویژه میزبان رضا پورحسین خواهد بود تا با وی درباره «تصویر انسان آسیب‌دیده در سینما» گفت‌وگو کند. 

همچنین فیلم سینمایی «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی سوژه این هفته «میز نقد سینمای ایران» است که محمد صابری و مصطفی ساجدی درباره آن صحبت می‌کنند.

آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان نیز در «میز نقد سینمای جهان» به فیلم سینمایی «نهنگ» به کارگردانی دارن آرنوفسکی که با اقتباس از نمایشنامه‌ای به همین نام اثر ساموئل دی. هانتر ساخته شده است می‌پردازند. 

به گزارش ایسنا، فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و به همت سازمان سینمایی سوره هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

«جنگ جهانی سوم» در تلویزیون نقد می‌شود

انتهای پیاممنبع