حاشیه‌نگاری دیدار مس – سپاهان در کرمان
حاشیه‌نگاری دیدار مس – سپاهان در کرمان

تیم‌های مس کرمان و سپاهان اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف هم رفته‌اند. میزبان در این دیدار برای بقا می‌جنگد و مهمان برای قهرمانی. به گزارش ایسنا، در شرایطی که مس برای بقا در لیگ برتر به پیروزی در این دیدار نیاز دارد و از سوی دیگر […]تیم‌های مس کرمان و سپاهان اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف هم رفته‌اند. میزبان در این دیدار برای بقا می‌جنگد و مهمان برای قهرمانی.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که مس برای بقا در لیگ برتر به پیروزی در این دیدار نیاز دارد و از سوی دیگر نیز سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی می‌جنگد، هواداران دو تیم به‌شدت تیم‌هایشان را تشویق می‌کنند و در این میان برخی‌ها با شعارهایشان تیم رقیب را بی‌نصیب نگذاشته‌اند.

حدود پنج هزار تماشاگر در ورزشگاه باهنر کرمان حضور دارند که از این تعداد ۵۰۰ تماشاگر سهم تیم مهمان است.

پیش از شروع بازی، هواداران سپاهان به سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات، فحاشی کردند.

برخی هواداران مس نیز در جریان بازی به سمت بازیکنان سپاهان لیزر انداختند.

لباس مشکی فرزاد حسین‌خانی، سرمربی میزبانان کرمانی، دردسرساز شد و  با توجه به همرنگ‌بودن پیراهن او با لباس سپاهان این مربی مجبور شد، کاور آبی بپوشد.

ژوزه مورایس از ابتدای بازی از روی نیمکت نظاره‌گر بازی است و در مقابل فرزاد حسین‌خانی از همان ابتدا در کنار زمین با تب و تاب خاصی بازیکنانش را به سمت جلو و بازکردن دروازه سپاهان هدایت می‌کند.

در دقیقه ۲۷ بازی عارف رستمی، بازیکن مس کرمان، در شرایطی که در موقعیت تک‌به‌تک با دروازه‌بان سپاهان قرار گرفته بود و می‌توانست دروازه حریف را باز کند، نتوانست از این فرصت استثنایی استفاده کند.

انتهای پیاممنبع