کد خبر : 42335
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲

حضور نشر شاهد با بیش از 400 عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

حضور نشر شاهد با بیش از 400 عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب

نشر شاهد» با ارائه بیش از 400 عنوان کتاب و برنامه‌های ویژه فرهنگی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. به گزارش ایسنا، «نشر شاهد» با عرضه بیش از 400 عنوان کتاب، در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. 56 عنوان از این آثار، از تازه‌های این انتشارات هستند.غرفه

نشر شاهد» با ارائه بیش از 400 عنوان کتاب و برنامه‌های ویژه فرهنگی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

به گزارش ایسنا، «نشر شاهد» با عرضه بیش از 400 عنوان کتاب، در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد. 56 عنوان از این آثار، از تازه‌های این انتشارات هستند.
غرفه «نشر شاهد» در این نمایشگاه افزون بر عرضه آثار متنوع با موضوع ایثار و شهادت، هر روز یک «مسابقه آنلاین کتاب» برگزار و به برگزیدگان آن، جوایزی چون سیم‌کارت تلفن همراه و هدایای فرهنگی اهدا می‌کند.
خانواده معظم شهدا و ایثارگران از 50 درصد تخفیف در این غرفه بهره‌مند خواهند بود. همچنین تمامی بازدیدکنندگان از غرفه «نشر شاهد» می‌توانند با شهدا عکس یادگاری بگیرند و از طریق نرم‌افزار ویژه، تفألی به وصیت‌نامه شهدا بزنند.
رونمایی از دو عنوان کتاب با عنوان‌های «تویی که نشناختمت» درباره شهید محسن فخری‌زاده و «حدیث آرزومندی» درباره شهید مصطفی گودرز خزایی، از دیگر برنامه‌های «نشر شاهد» در سی و سومین نمایشگاه کتاب است.
این آثار با حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری در سالن «سرای اهل قلم» نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی خواهند شد.
همچنین برگزاری دو نشست ادبی با موضوع «نقش و جایگاه زنان در ادبیات ایثار و شهادت» در روز سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت 1401 از ساعت 16 و 30 دقیقه تا 17 و 30 دقیقه و نشست ادبی با موضوع «نقش ادبیات، شعر و داستان در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید» در روز شنبه، ۳۱ اردیبهشت 1401 و از ساعت 16 و 30 دقیقه تا 17 و 30 دقیقه در سالن «ناشران داخلی» نمایشگاه بین‌المللی کتاب از دیگر برنامه‌های نشر شاهد در این روزها خواهد بود.
سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 21 تا 31 اردیبهشت 1401 با شعار «با کتاب سلامتیم» در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شده و غرفه «نشر شاهد» در راهروی 22، غرفه 32 واقع است.
انتهای پیام
 

برچسب ها :

ناموجود