کد خبر : 50141
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵

دبیرکل نُجَباء: تکاپوی بعثی-داعشی علیه زیارت اربعین آغاز شده است

دبیرکل نُجَباء: تکاپوی بعثی-داعشی علیه زیارت اربعین آغاز شده است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور پیامی، زیارت اربعین حسینی (ع) را از مهمترین آیین‌های عزاداری اهل‌بیت(ع) برشمرد و تصریح کرد: روایت‌های معتبر بسیاری در این رابطه نقل شده و بی‌شک روز اربعین یوم‌الله است. به گزارش وبسایت النجباء، شیخ «اکرم الکعبی» با اشاره به گردهمایی مسلمانان از اقصی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با صدور پیامی، زیارت اربعین حسینی (ع) را از مهمترین آیین‌های عزاداری اهل‌بیت(ع) برشمرد و تصریح کرد: روایت‌های معتبر بسیاری در این رابطه نقل شده و بی‌شک روز اربعین یوم‌الله است.

به گزارش وبسایت النجباء، شیخ «اکرم الکعبی» با اشاره به گردهمایی مسلمانان از اقصی نقاط عالم در کربلا، نوشته است: این مراسم توطئه‌های استکبار جهانی و همپیمانان وهابی، بعثی و داعشی آن‌ها که تهدیدی برای ارزش و عقیده اسلامی به حساب می‌آیند را نقش بر آب می‌کند.

وی در ادامه به تکاپوی این جریان در مقابله با زیارت بی‌همتای اربعین پرداخت و خاطرنشان ساخت: این جریان که متوجه شده است چنین کارزاری شکست‌شان را رقم می‌زند؛ در جهت ضربه زدن، تضعیف و ایجاد تفرقه میان مومنان برآمده و عناصر و رسانه‌هایشان در صدد تحریک و تفرقه ملت‌های مسلمان هستند.

مقام بلندپایه مقاومت عراق افزود: علی‌رغم همه اقدامات، بیداری ملت‌های مسلمان، بخشندگی ملت عراق و همینطور علاقه مشترک ملت‌ها به امام حسین(ع)؛ توطئه‌ها را ناکام می‌گذارد.

شیخ اکرم الکعبی در پایان، خطاب به زائران غیرعراقی آورده است: اکنون خیل عظیمی از مردم عراق حرف دلشان این است که اگر کشورمان گنجایش شما زائران حسینی را نداشته باشد، چشم و دلمان پذیرای شما خواهد بود.

انتهای پیام

 

  

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود