دغدغه های مهاجران افغان در سریال جایگزین «گاندو» + فیلم و عکس
دغدغه های مهاجران افغان در سریال جایگزین «گاندو» + فیلم و عکس

سریال «هم سایه» که به زندگی و دغدغه‌های مهاجران افغانستانی در ایران می پردازد، قرار است جایگزین مجموعه «گاندو» در شبکه سه سیما شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «هم سایه» (با نام سابق نیمروز تا تهران) به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی در تهران […]

سریال «هم سایه» که به زندگی و دغدغه‌های مهاجران افغانستانی در ایران می پردازد، قرار است جایگزین مجموعه «گاندو» در شبکه سه سیما شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی «هم سایه» (با نام سابق نیمروز تا تهران) به کارگردانی محمدحسین غضنفری و تهیه کنندگی علی پورکیانی در تهران ادامه دارد.

این سریال بر اساس فیلمنامه ای نوشته تهمینه بهرام علیان و ارسلان امیری، در ۳۵ قسمت ساخته می شود و قرار است بعد از پایان پخش سریال گاندو از شبکه سوم سیما پخش شود.

سریال «هم سایه» یک ملودرام عاشقانه است که سعی می‌کند از زندگی و دغدغه‌های مهاجران افغانستانی در ایران و همزیستی دو ملت بگوید.

عکس از: آرمین کرمی و زهرا پایدار

پیام دهکردی، شقایق فراهانی، مجید مظفری، فرید سجادی حسینی، مائده طهماسبی،آزاده سیفی،امیراحمد قزوینی،محیا دهقانی،شیدا خلیق،مهران رجبی،مریم کاظمی،جلال فاطمی،ناصر سجادی حسینی ،شیرین ضابطیان و… از جمله بازیگران مجموعه تلویزیونی هم سایه  هستند.

 به تازگی تیزر مجموعه تلویزیونی “هم سایه” منتشر شده است.

انتهای پیام