دقیقه ۲۰/ ازبکستان صفر – ایران یک
دقیقه ۲۰/ ازبکستان صفر – ایران یک

دو تیم ایران و ازبکستان در دومین دیدار از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف هم رفته‌اند. به گزارش ایسنا، ایران در دومین هفته از مرحله اول مقدماتی جام جهانی از ساعت ۱۶:۳۰ در خانه ازبکستان به مصاف تیم ملی این کشور رفته است. ایران در اولین دیدار خود هنگ کنگ […]دو تیم ایران و ازبکستان در دومین دیدار از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف هم رفته‌اند.

به گزارش ایسنا، ایران در دومین هفته از مرحله اول مقدماتی جام جهانی از ساعت ۱۶:۳۰ در خانه ازبکستان به مصاف تیم ملی این کشور رفته است.

ایران در اولین دیدار خود هنگ کنگ را در هم کوبید و در مقابل ازبکستان از سد ترکمنستان گذشت.

جزییات این دیدار را به صورت زنده در ادامه می‌خوانید.

ازبکستان صفر – ایران یک/ دقیقه ۲۰

کارت زرد: حسن الدین علی‌کولوف  

کارت قرمز:

ترکیب ازبکستان: اوتکیر یوسوپوف، حاجی‌اکبر علیجانف، فرخ سیفی‌اف، رستم آشورماتوف، عطابک شوکوروف، عادل جان خامروبکوف، جلال‌الدین ماشاریپوف، استون ارونوف، الدور شومورودف، عمر اشمرادف و حسن الدین علی‌کولوف  

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، حسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، مهدی ترابی، سعید عزت اللهی، محمد محبی، سامان قدوس، مهدی طارمی و سردار آزمون.  

موقعیت‌های حساس

این دیدار با سوت محمد عبدالله محمد داور اماراتی آغاز شد.

دقیقه ۸: مهدی طارمی در محوطه جریمه ازبکستان و در مقابل دروازه این تیم سرنگون شد اما داور اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت.

گل اول ایران (۱۴)(رامین رضاییان): نفوذ ایران و پاس سردار آزمون به رضاییان و ضربه این بازیکن از سمت راست محوطه جریمه با برخورد به دروازه‌بان ازبکستان وارد دروازه این تیم شد.

این گزارش در حال به روز رسانی است.