رأی اعتماد کمیسیون آموزش مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش
رأی اعتماد کمیسیون آموزش مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از رأی اعتماد کمیسیون متبوعش به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد. شیوا قاسمی‌پور در گفت و گو با ایسنا در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون با حضور رضامراد صحرایی […]یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از رأی اعتماد کمیسیون متبوعش به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد.

شیوا قاسمی‌پور در گفت و گو با ایسنا در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون با حضور رضامراد صحرایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و بررسی برنامه های وی برای این وزارتخانه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه هر کدام از نمایندگان عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به ارائه نظرات خود پرداختند و سوالات خود را از وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش مطرح کردند. در ادامه صحرایی نیز به ارائه برنامه‌های خود برای اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات پرداخت و تشریح کرد که قرار است چه کاری در وزارتخانه آموزش و پرورش انجام دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در نهایت نیز رأی گیری انجام شد که کمیسیون به رضامراد صحرایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رأی اعتماد داد.

انتهای پیاممنبع