رئیسی درگذشت مادر شهیدان دانش‌پایه را تسلیت گفت
رئیسی درگذشت مادر شهیدان دانش‌پایه را تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانوم حوا ریگی آخوندی مادر بزرگوار شهیدان دانش‌پایه را به خانواده معزز آن مرحومه و مردم مقاوم استان سیستان و بلوچستان تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است: «بسم الله الرحمن الرحیمدرگذشت اسوه ایثار و مقاومت، حاجیه خانوم حوا ریگی آخوندی […]رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانوم حوا ریگی آخوندی مادر بزرگوار شهیدان دانش‌پایه را به خانواده معزز آن مرحومه و مردم مقاوم استان سیستان و بلوچستان تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن پیام تسلیت سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت اسوه ایثار و مقاومت، حاجیه خانوم حوا ریگی آخوندی مادر بزرگوار شهیدان والامقام عبدالرحمان، نوراحمد و عبدالرحیم دانش‌پایه، موجب تالم خاطره شد.

این بانوی مومنه که در پرتو هدایت مکتب متعالی اسلام، فرزندانی رشید و انقلابی پرورش و در دفاع از کیان و امنیت کشور و آرمان‌های نظام اسلامی تقدیم کرد و صبورانه رنج فقدان عزیزان دلاورش را بر دوش کشید، الگویی درخشان برای شیرزنان این مرز و بوم است.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده معزز آن مرحومه و مردم مقاوم استان سیستان و بلوچستان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند رحمان برای ایشان علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران»

انتهای پیاممنبع